Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seven Life Pendik’ten bayram kampanyası!

Seven Life Pendik'te Eylül ayı boyunca sunulan kampanyada, projeden daire almak isteyenlere peşin ödemelerde 35 bin TL’ye varan indirim ya da vade farksız maksimum 40 ay taksitlendirme yapılıyor.


Seven Life Pendik Projesi, Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede Eylül ayı boyunca “Çifte Bayram” yaşatacak kampanya sunuluyor. 


Kampanya kapsamında, projeden daire almak isteyenlere peşin ödemelerde 35 bin TL’ye varan indirim fırsatı ya da vade farksız maksimum 40 ay taksitlendirme seçeneği sunuluyor.


İstanbul’un yükselen değeri Pendik Velibaba’da yapımına başlanan butik proje Seven Life, hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayışında olanları, avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile ev sahibi yapıyor. İnşaatına başlanan ve 24 ay içinde teslimleri planlanan projede, 60 adet 2+1 ve 20 adet de 3+1 tipte daire yer alıyor. 


Aydos Ormanlarının eteğindeki Seven Life Pendik, her yere çok yakın

Farklı mimarisi ile bulunduğu lokasyonun en prestijli yapılarından olmaya aday Seven Life Pendik, toplu ulaşım güzergahları üzerinde, merkezi bir konumda yer alıyor. İstanbul’un oksijen deposu Aydos Ormanları’nın eteğindeki proje E-5’e 4 dakika, marina’ya 12 dakika, Marmara Hastanesi’ne 3 dakika, sahile, Via/Port AVM’ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 10’ar dakikalık mesafede konumlanıyor. Sakinlerine, şehrin merkezinde keyifli ve huzurlu bir yaşam vaad eden Seven Life’ta yeşil alan, yürüyüş parkuru, süs havuzu, kapalı otopark, kafeterya, spor salonu ve çocuk oyun alanı gibi sosyal donatılar da yer alıyor.  


www.sevenlifependik.com 
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı