Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seyir İstanbul'da fiyatlar 184 bin 333 dolardan başlıyor!

ÇATMA YAPI tarafından Yakacık’ da inşa edilen Seyir İstanbul Projesi'nda satılık daire fiyatları 184 bin 333 dolardan başlıyor..


Yakacık’ da yükselen 14 ve 12 katlı iki bloktan oluşan,  ulaşım ve manzara avantajıyla dikkatleri üzerine çekerken, merkezi yakın olduğu halde sakin ve huzurlu bir yerde yaşamak isteyenlerin yeni adresi haline geldi.

    

ÇATMA YAPI tarafından Yakacık’ da inşa edilen Seyir İstanbul Projesi büyük ilgi görüyor. 4 bin 59 metrekare arsa alanı üzerinde 14 ve 12 katlı iki blokta 92 konuttan oluşan Seyir İstanbul Projesi, Aydos Ormanlarının dibinde, Uçsuz bucaksız Adalar manzarası eşlinde, özellikle merkezi yerde yaşamak isteyenlerin gözdesi oldu. 

  

Zemin Aydos Formasyonunda olup, radya temel uygulanan Seyir İstanbul Projesi temelde C-35 Beton, katlarda C-30 Beton kullanılarak ayrıca katlar ve ortak alan duvarlarında, ıslak zeminlerde ses, ısı ve su izolasyonu, daire içi ve bina dış duvarlarda ısı ve ses yalıtımını güçlendiren gaz beton ve mantolama uygulanmıştır.

    

Kullanılan Malzemelerde kaliteden ödün vermeyen Seyir İstanbul Projesi Tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

  

Kahvaltınızı Ve akşam yemeklerinizi adalar manzaralı geniş balkonlarda yapabileceğiniz Seyir İstanbul Projesi her binada biri yük olmak üzere 2 adet ve site girişinden havuz seviyesine çıkan 1 adet asansör bulunmaktadır. Kartal E- 5 Köprüsü ve metroya 5 dk. Kartal Sahil yoluna 8 dk. Kartal tem bağlantı yolu ve Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dk. 

   

Kullanılan Malzemelerde kaliteden ödün vermeyen Seyir İstanbul Projesi Tüm dikkatleri üzerine çekiyor.


Kartlı otopark giriş sistemi, Açık Yüzme Havuzu, Fitness Alanı, Cafe, Çocuk oyun alanlarını televizyonlarınızdan seyredebileceğiniz,92 dairelik sitede 130 araçlık park alanı gibi birçok özelliği bulunan Seyir İstanbul Projesi $184.333 dan başlayan fiyatlar ve 103 m2  2+1, 127, 130, 143 m2 3+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Üstelik Hemen Teslim. 


Sevgililer gününe özel kampanyamız 120 ay 0,64 Faiz oranı, ya da %10 +3 indirim…


Seyir İstanbul Projesi’nin detaylarına www.seyiristanbul.com  adresinden ulaşabilirsiniz.