Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seyran Şehir fiyat listesi!

Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi ile inşa edilen Seyran Şehir'de daire teslimleri 2016 Mart'ta başlayacak..


Seyran Şehir fiyat listesi!


Seyran Şehir, Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi ile inşa edilen İstanbul Başakşehir ilçesine bağlı Kayabaşı'nda yer alıyor. Teslimlerin Mart 2016 tarihinde başlayacağı Seyran Şehir 25 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yükseliyor.


7 blokta toplam 220 daireden oluşan Seyran Şehir bünyesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerini barındırıyor. Daire büyüklükleri ise 121 metrekare ile 326 metrekare arasında değişiyor.


Seyran Şehir fiyat listesi

Seyran Şehir satılık daire fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. Bu fiyatlar 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli oluyor. 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren ise yüzde 20 oranında zam yapılıyor. 


Yüzde 80'i yeşil alan olarak ayrılan Seyran Şehir’de yeşil alanlar, restaurant ve kafeterya, cadde mağazaları, kapalı otoparklar, açık&kapalı spor alanları, kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odalarını içinde barındıran sosyal tesisler bulunuyor. Seyran Şehir evleri, Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 kilometre,  Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne 7 kilometre, Sağlık Kenti’ne 2 kilometre,  Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 


Seyran Şehir açık adresi

Olimpiyat Stadı Yanı, Kayaşehir Girişi,Bahçetepe İstanbul Satış Ofisi Başakşehir/İstanbul


444 61 71 

info@seyransehir.comIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı