Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sianji Residence Bodrum'da 400 bin Euro'ya!

Gümüşlük'te hayata geçirilen Sianji Residence Bodrum'da Türkiye’de ilk kez “İster yaşa, ister kirala” konsepti sağlanıyor.


Sianji Residence Bodrum projesi, Sianji Group tarafından hayata geçiriliyor. Gümüşlük'te hayata geçirilen proje ile Türkiye’de ilk kez “İster yaşa, ister kirala” konsepti sağlanıyor.


Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır proje hakkında, "25 milyon Euro yatırım değeri bulunan ve 2009’da oturumun başladığı Sianji Residence’da şu an 20 residence’ı satışa çıkardık. Fiyatların minimum 400 bin Euro’dan başladığı projemizde, ev sahipleri isterlerse bize evlerini yüzde 8 Euro bazlı kira garantisiyle verebiliyorlar. Böylece yılda minimum 30 bin Euro kazanç elde edebiliyorlar." dedi.


Bodrum’daki evlerin amortisman süresinin 20 yıl, ancak Sianji Residence’ta bu sürenin sadece 10 yıl olduğunu söyleyen Çakır, "Tamamı deniz veya havuz manzaralı rezidans ve villalar, 1+1, 2+1, 3+1 olarak daire ya da dubleks villa olarak tasarlandı. 1+1 daireler 74 m2’den başlıyor. 2+1’ler 93 ila 180 m2 arasında, 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 109 ila 197 m2 arasında değişim gösteriyor.


Residence alan misafirler aynı gün tapularını alıp yerleşebiliyor. Tüm residence’larda kartlı kapı sistemi, tam ankastre beyaz eşyalar, klima sistemleri, LCD TV’ler, son sistem mutfaklar, jakuzi ve duşakabinler, elektrikli küçük ev aletleri, tüm mobilyalar ve bahçe mobilyaları gibi her detay bulunuyor." dedi.