Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sianji Residence'ta hemen tapu fırsatı!

Sianji Group, Bodrum Kadıkalesi’nde Türkiye’de ilk kez uygulamaya geçirdiği “İster yaşa ister kirala” konseptine sahip Sianji Residence ile sektöre yeni bir soluk kazandırdı. Sianji Residence’tan ev sahibi olanlar yılda minimum 30 bin Euro kazanç elde edebiliyor.


Sianji Well-being Resort, Sianji Life Elements, turizm yatırım danışmanlığı – konsept uygulaması alanlarında hizmet veren, inşaat ve turizm sektöründe yaklaşık 30 yıllık tecrübeye sahip Sianji Group, şimdi de Sianji Residence ile herkesi Bodrum’da lüksü iliklerine kadar hissedebilecekleri evlerle buluşturuyor. Türkiye’de ilk kez “İster yaşa, ister kirala” konseptiyle hayata geçirilen Sianji Residence ile ilgili olarak Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, “Sianji Well-being Resort bünyesinde bulunan tamamı deniz veya havuz manzaralı residence ve villalar, sadece yaz sezonunda değil, ömür boyu 5 yıldızın üstünde bir konfor yaşanmasına imkan sunuyor. Projeden bir mülk satın alan yatırımcılar, Türkiye’de ilk kez uyguladığımız ‘İster yaşa, ister kirala’ konsepti içerisinde yatırımlarını diledikleri şekilde değerlendirebiliyorlar. Yatırımcılar, A’dan Z’ye her şeyi düşündüğümüz, sadece valizlerini alıp gelebilecekleri, otelimizin sağlıklı yaşam merkezini ve SPA’sını ücretsiz kullanabilecekleri, hayallerin ötesinde bir konforla evlerinde yaşayabiliyorlar.  İsterlerse de mülklerini kiralayarak yüksek getiri sağlayan ve metrekare fiyatları sürekli değerlenen bir gayrimenkulün sahibi olabiliyorlar.” açıklamalarında bulunuyor.


20 tane residence’tan biri sizin olsun

Türkiye’nin ilk ve tek wellbeing, healing konseptini taşıyan, uluslararası 22 tane ödülü kucaklayan, Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards tarafından 7 yıldızlı tek otel olma unvanını taşıyan Sianji Well-being Resort içerisinde yer alan ve yatırımcılar için ciddi bir kazanç sağlayan Sianji Residence’larla ilgili olarak Çakır, “2009 yılında işletmeye residence’larımızdan 140 adet villa bulunuyor. Bunların 60 tanesinin satışını gerçekleştirdik. Şimdi de sadece 20 tanesini satışa çıkardık.  Minimum 400 bin Euro’dan başlayan projemizde, ev sahipleri isterlerse evlerine gelmedikleri dönemde bize evlerini yüzde 8 Euro bazlı kira garantisiyle verebiliyorlar. Böylece yılda minimum 30 bin Euro kazanç elde edebiliyorlar.” açıklamalarında bulunuyor. Bodrum’daki evlerin amortisman süresinin 20 yıl olduğuna, ancak Sianji Residence’ta bu sürenin sadece 10 yıl olduğuna dikkat çeken Çakır, residence’larla ilgili olarak “Tamamı deniz veya havuz manzaralı  rezidans ve villalar, 1 1, 2 1, 3 1 olarak daire ya da dubleks villa olarak tasarlandı. 1 1 daireler 74 m2’den başlıyor. 2 1’ler 93 ila 180 m2 arasında, 3 1 dairelerin büyüklüğü ise 109 ila 197 m2 arasında değişim gösteriyor. Residence alan misafirler aynı gün tapularını alıp yerleşebiliyor. Tüm residence’larda kartlı kapı sistemi, tam ankastre beyaz eşyalar, klima sistemleri, LCD TV’ler, son sistem mutfaklar, jakuzi ve duşakabinler, elektrikli küçük ev aletleri , tüm mobilyalar ve bahçe mobilyaları gibi her detay bulunuyor.” diyor.


 http://www.sianjiresidences.com/