Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Siirt Merkez Evren Mahallesi Konut Teslim işlemleri!

Siirt Merkez Evren Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen ve hak sahiplerine satışı yapılan 358 adet konutun teslimleri, 03 – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılacak..


Siirt Merkez Evren Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen ve hak sahiplerine satışı yapılan 358 adet konutun teslimleri, 03 – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında projenin müşaviri “BCT İnş.Mim.Müş.A.Ş.” tarafından Siirt Merkez Evren Mahallesi şantiyesinde gerçekleştirilecektir.


Bu çerçevede ;

- Konut teslimleri, İdaremiz tarafından hazırlanan ve ilan edilen “Konut Teslim Programı” çerçevesinde Projenin müşavir firması olan BCT İnş.Mim.Müş.A.Ş. aracılığıyla gerçekleştirilecektir.


- Konut teslimleri Toplu Konut Şantiyesinde yapılacaktır. Konut alıcıları konut teslim programı çerçevesinde kendilerine bildirilen günde kendi imkanları ile şantiyeye ulaşacaklardır. Konut teslim işlemlerine saat 09:00’da başlanacaktır.


- Yatırılmayan taksitler varsa tamamı (gecikme faizleri ile birlikte) defaten ödenecektir.


- Hak sahipleri için, ilk dönemsel artış Ocak 2017’de uygulanacak olup, ilk taksit ödemeleri ise konut teslimini izleyen ay olan Kasım 2016 tarihi itibariyle başlatılacaktır.


- Şehit Ailesi ve Terör Malulü kontenjanından konut alanların ilk taksit ödemesi konut teslimini izleyen ay itibariyle başlatılacaktırKonut teslim programı için tıklayın.