Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sinpaş Altınoran Çadır Günleri başladı!

BUGÜNE kadar ağırlıklı olarak perakende sektörünün uyguladığı çadır günlerini şimdi gayrimenkul sektörü de devreye soktu. Sinpaş Altınoran Çadır Günleri başladı!


Sinpaş,  Ankara  Çankaya’daki Altınoran projesinde konutları çadırdan satacak. Sinpaş’ın tarihinde ilk kez yüzde 30 indirim uygulayacağını belirten Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, ‘Altınoran Çadır Günleri’ kampanyasının 10-26 Mart tarihlerinde geçerli olacağını söyledi. Bu kampanya ile hem vatandaşa uygun fiyat avantajı sunacaklarını hem de sektöre yeni bir soluk getireceklerini dile getiren Çelik, “Bu kampanya hem bizim, hem sektör, hem de Ankaralılar için gerçekten heyecan verici bir deneyim olacak. Ayrıca konut satışına farklı bir yaklaşım sunan kampanyamızın sektöre de katkı sağlayacağına inanıyoruz.  Kaçırılmayacak fırsat için tüm ev sahibi olmak isteyenleri Altınoran Meydan’a bekliyoruz” dedi.


MALİYETİNE SATIŞ

Son dönemde kamunun KDV konusunda yaptığı düzenleme ile sektöre katkı sağladığını, şirketlerin de uzun vade ve düşük faizle kampanya seferberliği yaptığını hatırlatan Çelik, “Biz de ev almak isteyenlere bunların da üzerinde ‘işte bu’ dedirtecek bir fırsat sunmak istedik. Sinpaş olarak tüm imkânlarımızı sonuna kadar zorlayarak biz de tüm bu kampanyaların ötesinde vatandaşlarımızın heyecanını paylaşabileceğimiz bir kampanya hazırladık. Herkesin elini taşın altına koyduğu dönemde vatandaşımız ev sahibi olsun diye biz de Sinpaş olarak böyle bir fedakârlık yapıyoruz. Açık söylemek gerekirse, belki de sektörde ilk kez Sinpaş yaparsa böyle yapar diyebilmek için ‘Ev Aldıran Çadır Günleri’ kampanyamızda maliyetine satış gerçekleştireceğiz. Bölgede yeni markalı projelerde metrekare satış fiyatları 8 ila 10 bin lira aralığındayken biz bunun yarı fiyatına satış yapıyoruz” dedi.


2.647 KONUTLUK PROJE

Altınoran’da yaklaşık 250 konutu çadırda satmayı planladıklarını belirten Çelik proje için şunları söyledi; “Sinpaş Yapı imzalı Altınoran projesi 150 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçti. Yaşamın başladığı projede toplam 2 bin 647 konut var. Daire büyüklükleri 81 ile 500 metrekare arasında değişirken, kampanya indirimli fiyatlar 320 bin 400 liradan başlıyor, 3 milyon 235 bin liraya kadar yükseliyor. Altınoran Çarşı’da tüm ihtiyaçların karşılanacağı alanlar yer alıyor. Vadi manzarasında spor ve yüzme imkânı sağlayan Sports International’da sporu yaşamın içine dahil ediyor. Yılın 365 günü kayak yapmaya imkân sağlayan ve projenin içinden teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland’e sadece site sakinleri değil tüm Ankaralılar ilgi gösteriyor.”


Web: www.sinpasaltinoran.com.tr/


Hürriyet