Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sinpaş Liva ve Köyceğiz'de Ramazan indirimi!

Sinpaş Liva ve Köyceğiz için Ramazan kampanyası hazırlandı. Kampanya dahilinde Liva ve Köyceğiz projelerinden konut alan herkese liste satış bedeli üzerinden tam 25 bin TL özel Ramazan indirimi uygulanacak..


Sinpaş Liva ve Köyceğiz için Ramazan kampanyası hazırlandı. Kampanya dahilinde Liva ve Köyceğiz projelerinden konut alan herkese liste satış bedeli üzerinden tam 25 bin TL özel Ramazan indirimi uygulanacak.


Kampanya 06 Haziran – 07 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.


Sinpaş’tan Liva ve Köyceğiz peşin veya banka kredili ödemelerde; satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda yüzde 20 peşin indirim iskontosu uygulanıyor.


Peşin ödemelerde her iki projede de direk tapudan satış imkânı bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize Sinpaş’a özel faiz oranları sunulacaktır. Şirket bünyesinde ise 40 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır.


Liva Projesi..

Yaşamın başladığı Liva Turkuaz'da yaklaşık 5 bin metrekare büyüklüğünde doğal gölet yer alıyor. Liva’da yetişkinler ve çocuklar için göl ve şelale manzaralı kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, açık havada oynama imkânı veren tenis kortu, streetball alanı, squash salonu, fitnesscenter, saunalar, Türk hamamı ve daha birçok ayrıcalık bulunuyor. 


Köyceğiz Projesi..

Ev teslimlerinin başladığı Sinpaş Köyceğiz’de göl, köy meydanı, meyve bahçeleri yer alıyor. Köyceğiz’de peyzajı 2 bin 500 metrekarelik göletin etrafında geliştirilen projede, patikalarda, yeşilin içinde saklanan yürüyüş parkuru boyunca yer yer nar ve portakal-mandalina ağaçları, zambak bahçeleri arasında dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklar, sakin kitap okuma köşeleri yer alacak. 
Telefon: :444 1974

Web :sinpaskoycegiz.com.tr