Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sinpaş Liva ve Köyceğiz'de Ramazana özel indirim!

Sinpaş Yapı, hemen teslim Liva ve Köyceğiz projeleri için ‘Ramazan Ayı’ indirim kampanyası düzenledi. Kampanya, 06 Haziran – 07 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.


Sinpaş Yapı, hemen teslim Liva ve Köyceğiz projeleri için ‘Ramazan Ayı’ indirim kampanyası düzenledi. Kampanya, 06 Haziran – 07 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.


Kampanyada, Liva ve Köyceğiz projelerinden konut alan herkese liste satış bedeli üzerinden tam 25 bin TL özel Ramazan indirimi uygulayacak.


Sinpaş’tan Liva ve Köyceğiz için birbirinden avantajlı ödeme koşulları

Peşin veya banka kredili ödemelerde; satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda yüzde 20 peşin indirim iskontosu uygulanacak. Peşin ödemelerde her iki projede de direk tapudan satış imkânı bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize Sinpaş’a özel faiz oranları sunulacaktır. Şirket bünyesinde ise 40 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır.


Köyceğiz’de yaşam

Sinpaş Köyceğiz, 26 bin metrekare alan üzerinde toplam 291 adet konut yer alıyor. İstanbul Sancaktepe'de konumlandırılan projede daireler 159-275 metrekare büyüklüğünde 3+1, 3,5+1 bahçe şeklinde tasarlandı.


Teslimlerin hemen yapıldığı projede satılık daire fiyatları, 756 bin 960 TL’den başlıyor.


Telefon: :444 1974

Web :sinpaskoycegiz.com.tr


Liva’da yaşam

Liva Evleri, Sultanbeyli'de konumlandırılıyor. 52 bin metrekare alan üzerinde yükselen projenin 1. etap konut sayısı (Liva İstanbul) 349, 2. etap konut sayısı (Liva Turkuaz) 526 olup toplamda 875 daire yer alıyor.


Konutların 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandığı projede fiyatlar 448 bin 480 TL’den başlıyor. Daireler hemen teslim ediliyor.


Telefon : 444 1974

Web sitesi :www.sinpasliva.com.trIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com