Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sinpaş Marina Ankara'dan ev aldıran ödeme planı!

Pazar Araştırma Şirketi Ipsos’un gerçekleştirdiği Ankara Konut Projeleri Bilinirlik ve Algı Araştırması Raporu, Ankara’da en çok konut satın almak istenen bölge olarak Sinpaş projelerinin de yoğun olduğu Oran’ı işaret ediyor..


Pazar Araştırma Şirketi Ipsos’un gerçekleştirdiği  Ankara  Konut Projeleri Bilinirlik ve Algı Araştırması Raporu, Ankara’da en çok konut satın almak istenen bölge olarak Sinpaş projelerinin de yoğun olduğu Oran’ı işaret ediyor. Her bir konut projesini bilen kişiler bazında konut satın alım eğilimi en yüksek olan Sinpaş Marina Ankara oldu. Ankara’nın yatırım potansiyeli en yüksek bölgesi Oran’da bulunan projesi Marina Ankara sundukları benzersiz sosyal donatılar, Sinpaş güvencesi, güvenlik ve konfor gibi özelliklerinden dolayı tercih ediliyor.


30 yaş üstü, 6 ay içinde markalı konut almayı düşünen, aylık geliri 7 bin TL ve üzeri Ankaralıların katıldığı araştırmada, Marina Ankara en çok ziyaret edilen ve en çok satın alınan projelerin başında geliyor. Görüşmecilerin konut satın almak istedikleri ilk projeler arasından Marina Ankara’nın tercih edilme nedeni öncelikle proje ile ilgili unsurlar olurken, projenin sahibi olan firma ile ilgili unsurlar da diğer projelere kıyasla daha fazla belirtiliyor. Ankaralıların yüzde 71’i 3+1 evde oturmak isterken, yüzde 62’si de markalı konutu tercih ediyor. Konut satın almak isteyeceği ilk proje olarak Marina Ankara’yı belirten katılımcıların oranına bakıldığında, en büyük potansiyel oturum veya karma amaçlı markalı konut satın almak isteyenler de görülüyor. Konut satın alımında etkili unsurlar açısından Marina Ankara ise ‘kiracı/ev sahibi kişilerin yaşam tarzının uygunluğu’ ile ‘benzersiz sosyal olanaklar ve merkezi konumu’ sahiplenirken, Marina Ankara ise ‘bilinen/tanınmış/popüler bir gayrimenkul firması tarafından yapılması’ unsurları ile ayrışıyor.


Çankaya Oran, Marina Ankara gibi projelerle değerini arttırdı

Araştırmanın dikkat çeken sonuçlarından biri de, Ankara’nın güney batı aksında yer alan Oran bölgesinin, hem yatırım hem de oturum için markalı konut satın almayı isteyen Ankaralıların tercihleri arasında yüzde 34 oranıyla ilk sırada yer alması. Oran, Çankaya’nın en önemli konut projelerini barındırması bakımından her geçen gün değerine daha fazla değer katıyor. Aynı zamanda 13 kilometre göl çevresindeki ağaçlık alanıyla başkente oksijen sağlayan Eymir Gölü ile de komşu olan bölge, barındırdığı yeşil alan ve doğal güzellikleriyle de fark yaratıyor. Tüm bu doğal güzelliklere komşu olarak yükselen Türkiye’nin en iddialı yaşam projesi Marina Ankara da bölgeye değer katan konut projeleri olarak öne çıkıyor. Bu projeler içinde yer alan zengin sosyal donatılar, bölgeye büyük bir trafik çekmeye başladı. Örneğin Sinpaş Yapı’nın Marina Ankara projelerinin sınırları içerisinde yer alan ve Ankaralılara 365 gün kesintisiz kayak yapma imkânı sunan Snowland, sadece bu projelerde yaşayanların ya da Ankaralıların değil, kayak sporlarına meraklı herkesin Çankaya Oran’ı ziyaret edecek olmasıyla birlikte bölgeyi farklı bir çekim merkezi haline getiriyor.


Sinpaş Yapı’nın Ev Aldıran Ödeme Planı

Türkiye’de markalı konutun lideri Sinpaş, 1974 yılından bu yana 42 yıllık deneyimiyle 80 bin kişiyi ev sahibi yaptı. Hayata geçirdiği özgün projeleri özel kampanyalarla sunan Sinpaş Yapı, Ankara’nın en sevilen projesi Marina Ankara için Ev Aldıran Ödeme Planı ile avantajlar sunmaya devam ediyor. 1+1 daireler 25.000 TL peşinat 2.500 TL taksitle, 2+1 daireler 35.000 TL peşinat 3.500 TL taksitle, 3+1 daireler ise 55.000 TL peşinat ve 5.500 TL taksitle ev sahibi olma şansı veriyor.


Proje Künyesi:

Proje ismi:Marina Ankara

Firma: Sinpaş Yapı

Konum: Çankaya - Oran / Ankara

Toplam Arazi: 125 bin m²

Toplam Konut: 2 bin 566

MetrekareAralığı: 69 - 450 m²

Fiyat Aralığı: 293.000 TL’den başlayan fiyatlarla

TeslimTarihi: Haziran 2018

Web sitesi: www.marinaankara.com

Telefon : 444 1974