Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sinpaş Yapı'da yüzde 0,70 vade farkı imkanı devam ediyor!

Sinpaş Yapı'nın Türkiye'nin en iddialı karma yaşam projelerinden olan Altınoran ve Marina Ankara'da yüzde 0,70 vade farkı imkanı devam ediyor.


Sinpaş Yapı'nın Türkiye'nin en iddialı karma yaşam projelerinden olan Altınoran ve Marina Ankara'da yüzde 0,70 vade farkı imkanı devam ediyor.


Ankara'nın en gözde yerleşim merkezlerinden Çankaya'da yer alan bu iki özgün projesinden Altınoran'da yaşam bir süre önce başladı. Türkiye'de gayrimenkul sektörünün en büyük temalı yaşam projesi olan Altınoran projesinde şuan yaklaşık 2000 kişi yaşıyor. Marina projesinin teslimlerinden sonra proje sakinlerinin de yararlanabileceği çok farklı ayrıcalıklar yer alıyor. Bunlardan ilki, yılın 365 günü kayak yapmaya imkân veren teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland. 


Türkiye'de bir ilk olan başka bir Altınoran özelliği de Skywalk… Projede yer alan Altınoran Çarşı'nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor.


Altınoran, kanalları, köprüleri, sandalla da gezilebilen su yolları, adaları ve avlularıyla nerdeyse bir su dünyası olarak tarif edilebilir. Altınoran meydanı ise, şimdiden gerçekleşen gösteri ve konserlerle sadece projenin değil, Ankara'nın da sosyal hayatına renk katan bir cazibe merkezi oldu.


Marina Ankara'da ise, projeye adını veren ve yelkenliyle gezilebilen büyük bir marina etrafında yerleşik binalarıyla çok özel ve kendisinden söz ettirecek bir konut kompleksi olarak yükseliyor. Marina'nın yanındaki (altın) kumsal, şelaleler, su kaydırakları, suyun üzerinden uzanan ahşap köprüler, tropik ada, şelalelerin ve kanyonun yer aldığı proje, sakinlerine bir tatil kentinde yaşıyor duygusu verecek.

Marina projesinde ayrıca açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, 4 kilometrelik bir bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları da yer alıyor. Sinpaş, Türkiye için feda diyor ve “Güle Güle Otur Türkiye'm” kampanyasına devam ediyor.


Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından Sinpaş, Türkiye ekonomisinin eski dinamizmine kavuşması için büyük bir fedakarlık yaptığı “Güle Güle Türkiye'm” kampanyası ile konut sektörüne hareketlilik katmaya devam ediyor. GYODER'in başlattığı 10 yıl vadeli ve düşük maliyetli konut kampanyasının sektöre hareketlilik getirirken, firma olarak üzerlerine düşen fedakarlığı yaparak çok daha avantajlı ödeme koşullarına sahip “Güle Güle Otur Türkiye'm” kampanyasını geliştiren Sinpaş, kampanyanın başlangıcından itibaren 15 binden fazla başvuru aldı.


Bugüne kadar hiç bir konut projesinde görülmemiş “Güle Güle Otur Türkiye'm” kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere peşinatsız, ister 5 yıl için %0,40 vade farkı, ister 10 yıl için %0,70 vade farkı oranı avantajı sunan Sinpaş Yapı, yoğun istek üzerine kampanyaya GYODER'in desteğiyle devam ediyor.Web: https://www.sinpas.com.tr/