Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şirin Sezer kimdir?

Keller Williams markasıyla işbirliği içerisinde lüks konut alımı ve satımı konusunda danışmanlık hizmeti vermekte olan Şirin Sezer kimdir?


Şirin Sezer, 1982 yılında Mersin’de doğdu. Sırasıyla Tarsus Amerikan Koleji’ni, Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nü ve Marmara Üniversitesi Uluslararsı İşletmecilik Bölümü’nü bitirdi. İş hayatına aile şirketi olan ve halen faaliyet gösteren MDS Eğitim ve Danışmanlık’da başladı. 


KOBİ’ler, Türkiye Şeker Fabrikaları, uluslararası lojistik firmaları ve gıda fabrikalarında yönetim sistemleri konusunda hizmet verdi. Sonrasında Yıldırım Holding A.Ş. ve Canovate A.Ş.’de çalıştı. 


Bu süre boyunca gayrimenkul sektöründe 400,000 m2 üzerinde inşaat alanına sahip farklı projelerde yatırım, geliştirme ve satış konularında hizmet verdi. Gayrimenkul sektörü dışında yeme-içme, limancılık ve finans konularında şirket içi projelerde yer aldı.


Günümüzde Keller Williams markasıyla işbirliği içerisinde lüks konut alımı ve satımı konusunda danışmanlık hizmeti vermekte.