Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Skyland İstanbul'da ofis teslimleri başladı!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe'de hayata geçirilen karma konseptli proje Skyland İstanbul'da ofis teslimleri başladı..


Ofis teslimlerinin başlamasıyla birlikte, Skyland İstanbul’un yeni nesil ofis kültürünün merkezi haline geleceğini belirten Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yelda Altürk şunları ifade etti:


"Günümüzde ofis hayatının çağdaş ihtiyaçlara yönelik değişen beklentileri, hem farklı bir tasarım anlayışı, hem de farklı bir mekan organizasyonu gerektiriyor. Değişen iş yapma biçimleri, gelişen teknoloji ve yeni kuşakların beklentileriyle birlikte ofis mekanlarında tasarım açısından da yeni bir anlayışın hüküm sürdüğünü söylemek mümkün. Proje bünyesinde sunduğumuz Tower, Loft ve Flat ofisler, tam da bu anlayış çerçevesinde oluşturduğumuz teknolojik ve mimari detayları ile ön plana çıkarıyor."


0 peşinat, 0 faiz fırsatı

Tower, Loft ve Flat ofislerin benzersiz ödeme fırsatları sunduğunu vurgulayan Yelda Altürk yaptığı açıklamada "Ofislerimiz İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. Kampanya dahilinde Tower, Loft ve Flat ofisler, “0 peşinat, 0 faiz, 8 bin 500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor." dedi.


Tower Ofisler, yüksek yatırım değeri ve 83 metrekareden birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabiliyor.


Tek katta 190 metrekareden 4 bin 600 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. 


Eklenebilen asma katlarla modern loft ofis özelliklerinin çalışanlarca yaşanmasına olanak tanıyor. Skyland İstanbul’un üç kulesini birleştiren meydana bakan Loft Ofisler, çalışanlarının gün ışığından da yararlanmasına da olanak sağlıyor.


Flat Ofisler ise, Cendere Caddesi üzerinden direk giriş imkanıyla toplamda 17 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alan sunuyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofisler her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylarla da öne çıkıyor.
Tel : 0212 289 89 99

Web : http://skylandistanbul.com/