Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

SmartCity'de Kasım ayına özel yüzde 15’e varan indirimler!

Kasım ayına özel %15’e varan indirimler, yılbaşı kampanyasında kazanabileceğiniz hediye çekleri, ve daha birçok seçeneklerle SmartCity cazibe merkezi olmaya devam ediyor.


Kasım ayına özel %15’e varan indirimler, yılbaşı kampanyasında kazanabileceğiniz hediye çekleri, ve daha birçok seçeneklerle SmartCity cazibe merkezi olmaya devam ediyor.


Oturacağınız dairenin taksitini ödeyeceksiniz. Yıllarca sürecek uzun bir bekleyiş maratonuna girmeyeceksiniz. yılbaşında teslim edeceğimiz dairelerimizde yüksek kira getirisi ve bölgesel marj artışı ile yatırımın, sosyal donatıları ve sınırsız hizmet olanakları ile keyifli bir oturumun startını verebilirsiniz.

Si Yapı ve Şua İnşaat ortaklığında İstanbul Finans Merkezi bölgesi Ümraniye’de yapımı tamamlanmak üzere olan “Smart City” de kalan son dairelerin satışında finale hızla yaklaşıyor.


5000 m2 alan üzerine 2 Bloktan oluşan Smartcity’de 186 konut bulunuyor.1+1 (57-73), 2+1 (105-107), 3+1 (157) m2 olmak üzere 3 tip konutun yer aldığı proje de yaşam Aralık 2016’da başlıyor.


Proje kapsamında ; akıllı ev sistemi(Cep telefonu ve tabletten evinizin elektronik sistemini kontrol etme imkanı), açık kapalı  yüzme havuzu, kapalı çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, gri su sistemi, pay ölçerli ısı istasyonu, yerden ısıtma merkezi, klima sistemi, 5 parça franke ankastre seti, Rehau marka 3'lü ısı cam doğrama, Elite granit mutfak tezgahı, Elite Design mutfak/banyo dolapları, seramik dış cephe kaplaması, 1. sınıf Vitrifiye ve tesisat, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Yoga ve Pilates alanı, kreş, kafeterya / pergola alanı, spor sahası (Basketbol +Tenis), toplantı ve seminer salonları, çocuk oyun alanı, rekreasyon alanı, koku ve renk bahçeleri,  meyve bahçelerinin projenin genel özellikleri arasında yer alması nedeni ile Simart City bölgenin en lüx ve akıllı projesi olma özelliğini taşıyor.


Tem otoyolu, Ataşehir ile Ümraniye’nin kesiştiği nokta da yer alan proje de %25 Peşin geriye bakiye ise kişiye özel ödeme seçenekleri ile yapılabiliyor.Smartcity satış ofisi: 0216,533 91 00 

www.simartcity.com