Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Soner Akpınar kimdir?

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Satış Pazarlama'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’dır. Soner Akpınar, Tahincioğlu Gayrimenkul’den önce Eroğlu Yapı’daydı.


Soner Akpınar kimdir?
Tahincioğlu Gayrimenkul Satış Pazarlama Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Soner AkpınarSoner Akpınar nereden mezun, konut sektöründeki ilk adresi neresi?Soner Akpınar, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 1995’te mezun oldu.

Haziran 2002 ve Temmuz 2007 arasında Soyak Holding’de Soyak Yenişehir, Soyak Olimpiakent, Soyak Mavişehir, Soyak Evreka projelerinin satış müdürlüğünü yaptı.


Soner Akpınar, hangi yıllarda Zorlu ve Bilgili’deydi?   Akpınar, Temmuz 2007 ve Eylül 2009 arasında Zorlu Holding’te Zorlu Center, Zorlu Levent ve Zorlu Konak Residence projelerinin satış ve pazarlama müdürlüğünü üstlendi.


Ekim 2009’da proje danışmanı olarak Bilgili Holding’e geçti. Akpınar, Ocak 2011’e kadar sürecek görevinde West Blocks projesiyle ilgilendi. Soner Akpınar, Eroğlu Gayrimenkul’de hangi görevdeydi?Şubat 2011’de Projeler Koordinatörü olarak Eroğlu Gayrimenkul’de göreve başlayan Soner Akpınar, Mayıs 2013’e kadar süren bu görevinde Oksizen, İstanbul Lounge, İstanbul Lounge 2, Yenimoda, Florya Ekşinar, Platform Merter, Harmony Towers, Seyrantepe projeleriyle ilgilendi.


Yaklaşık 3 yıldır Eroğlu Gayrimenkul'de görev yapan Soner Akpınar 18 Nisan 2013 itibari ile görevinden ayrıldı. Emlakkulisi.com’da Tebernüş Kireçci imzalı habere göre; SOYAK'ta başlayan konut kariyerine çeşitli firmalarda profesyonel ve danışman olarak devam eden Akpınar Eroğlu Gayrimenkul'ün İstanbul Lounge 1, İstanbul Lounge 2, Platform Merter, Ekşinar Konakları ve Skyland projesinde satış operasyonlarını yönetmişti.Soner Akpınar, Tahincioğlu Gayrimenkul’de hangi görevde?18 Nisan 2013 tarihinde Eroğlu Gayrimenkul'deki görevinden ayrılan Soner Akpınar, Tahincioğlu Gayrimenkul'de Satış Pazarlama Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Emlakkulisi.com’un 3 Haziran 2013 tarihli haberine göre; Eroğlu Gayrimenkul'deki Projeler Koordinatörlüğü görevinden 18 Nisan 2013 tarihinde ayrılan Soner Akpınar, Tahincioğlu Gayrimenkul'de Satış Pazarlama Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.


İstanbul Lounge 1 ve 2, Platform Merter, Ekşinar Konakları ve Skyland İstanbul projelerinin satış operasyonlarını yöneten Soner Akpınar Eroğlu Gayrimenkul'de yaklaşık 3 yıl görevde bulundu.Soner Akpınar ve Tahincioğlu Gayrimenkul iletişim bilgileri nelerdir?


Tahincioğlu Gayrimenkul İnşaat ve Turizm A.Ş.


Adres: Nidakule, Değirmen Sokak, No: 18 Kat 15, 34742 Kozyatağı, İstanbul, Türkiye


Telefon: 0216 384 93 11 | Faks: 0216 384 81 87


E-Posta: info@tahincioglugayrimenkul.com


Web Adresi: www.tahincioglugayrimenkul.com