Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Soner Şen kimdir?

2012 yılından itibaren çalışmalarına Eskiz Mimarlık bünyesinde devam eden Mimar Soner Şen kimdir?


Soner Şen, 1991 yılında İzmir` de doğdu. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Eğitimi Bölümü` nden mezun oldu. 


2010-2012 yılları arasında Tasarım Stüdyosu` nda çalıştı. 2012 yılından itibaren çalışmalarına Eskiz Mimarlık bünyesinde devam etmekte.


Eskiz Mimarlık..

"Yapılan işlerde bazı mimari projeler veya içmekan tasarımları öne çıkar.Tasarlanan projeyle kimi zaman aramızda duygusal bağlar kurarız. İşte o tasarımı farklı kılan, ona bir kimlik kazandıran bu bağdır. Tasarım ve uygulamada niteliği, en önemli önceliği olarak gören ve takım çalışmasına inanan Eskiz Mimarlık'ın anlayışı işlevselliğe, yenilikçi fikirlere, malzemeyi doğru kullanmaya dayanıyor.


1994 yılında kurulduğu günden bu yana yaratıcılık ve iyi çözüm üretmek işimizin ana temasını oluşturuyor.Var olanı sorgulayan, yeni malzemeler keşfederek, çevreci ve gerçekçi uygulamaların içinde olan tavrımızı gelecektede koruyacağımızı düşünüyorum.


Eskiz Mimarlık mimari tasarımda çoğu zaman unutulan denge, dolu-boş oranı, saydam-masif yüzey birlikteliği gibi tasarım kriterlerini gözardı etmeyecek."


Eskiz Mimarlık iletişim..

Şair Eşref Bulvarı Nilsel Apt.

No: 79 Kat:6 Daire: 18

Alsancak / İZMİR


Tel : 0232 422 02 06

Fax : 0232 421 09 35

info@eskizmimarlik.com.tr