Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sönmez Aydın kimdir?

Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın kimdir? Liv Yapı, ne zaman kuruldu? Sönmez Aydın, bugüne kadar hangi projelere imza attı?


Sönmez Aydın kimdir? Sönmez Aydın, Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanıdır. Liv Yapı, 1983 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Şahin İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır.

 

Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve restorasyon faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır.


2013 yılında Livyapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. 


Livyapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.


Misyon

Livyapı olarak kendimize misyon olarak belirlediğimiz birçok idealimiz, ve o ideallere ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var! Temel misyonumuz, geçmişimizden aldığımız güç ile geleceğinizi şekillendiren projelere imza atmak. Projelerin seçilmesi ve uygulanması sürecinde, gayrimenkul alanındaki uzmanlığımızla yaşam standartlarınızı en üst seviyeye taşımak bizim için önemli hedeflerin başında geliyor. Şehre kimlik katan, kendine has bir mimari tarzı yansıtan, özgün yapılar inşa etme başarımız her projemizi benzerlerinden ayırıyor. Livyapı’nın tasarım ve üretim misyonu yaşam alanlarınızı sanata dönüştürüyor.


İletişim bilgileri:

Adres: Basın Express Caddesi No:2 

Halkalı / İSTANBUL

Telefon: 444 55 48

Fax: +90 212 573 52 44