Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

StarCity AVM - StarCity Outlet Center

Boyner Holding ve Yıldız Holding ortaklığı ile hayata geçirilen ve Özka İnşaat tarafından inşa edilen alışveriş merkezi. StarCity Outlet Center (StarCity AVM), Yenibosna’da 15 Nisan 2010 tarihinde hizmete açıldı. AVM, outlet (fabrika satış) mağazaları ve belirli tarihlerde düzenlenen garaj günleriyle tüketicinin ilgisini çekiyor.StarCity AVM - StarCity Outlet Center

StarCity Outlet Center (StarCity AVM)StarCity AVM künyesinde hangi bilgiler var?


İnşaat firması: Özka İnşaat

Mimari proje: Öncüoğlu Mimarlık

Toplam inşaat alanı: 134.000m²

Toplam kiralanabilir alan: 46.000m²

Kiralanabilir alan:  44.780 m²

Otopark: 50.739 m²'lik açık-kapalı otopark alanı (1321 araçlık kapalı otopark, 434 araçlık açık otopark alanı)

Mağaza sayısı: 153

Kat sayısı:  4 kat 

Market alanı:  8.868 m²

Eğlence alanı:  1.028 m²

Elektronik market alanı:  1.446 m²StarCity AVM ne zaman açıldı?


StarCity Outlet Center, 15 Nisan 2010’da İstanbul Yenibosna’da hizmete girdi. Boyner Holding ve Yıldız Holding ortaklığı ile hayata geçti. 


Starcity Outlet Center projesi eski Altınyıldız Fabrikası arazisinde kuruldu. Havaalanına 3 dakika mesafede bulunan Starcity’de içinde bölgenin ilk 5M Migros’u da yer alıyor. StarCity AVM’de hangi markalar var? 


Dünya markalarında 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların yer alacağı alışveriş merkezinde Beymen Seri Sonu Design, Mudo Outlet, Teknosa gibi büyük mağazalar başta olmak üzere toplam 153 adet mağaza bulunuyor. Derimod, Kiğılı, Home Store, Stefanel, Diesel, Altınyıldız, Network, Koton, Penti, Bilstore, Adidas, Gant, Acquaverde, Carnevale, Retry Designer Outlet, Vepa Outlet, Nike, Hummel, Columbia, Benetton, Mavi Jeans, Little Big, Levis, Divarese, Esse, Bernardo, English Home, Burger King, Mostar Köftecisi, Gratis gibi yüzlerce büyük markanın yer aldığı Starcity, markaları ve fiyatlarıyla tüketicilerin yeni gözdesi haline geldi. 

8 sinema salonunun da bulunduğu yeni alışveriş merkezinde çok geniş bir food court alanı yer alıyor. StarCity AVM - StarCity Outlet Center


StarCity AVM’nin kiralama ve yönetimi hangi firmaya emanet?


Kiralama ve yönetimini dünya gayrimenkul yönetim devi Jones Lang Lasalle’in üstlendiği Starcity Outlet Center, 134 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. Toplam 4 kat üzerine kurulu outlet centerda 1321 araçlık kapalı, 434 araçlık açık otopark ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor.StarCity’ye ulaşım için yol tarifi nedir? 


Minibüs Güzergahı: Küçükçekmece banliyö istasyonu-İstanbul Caddesi, Cengiz Sk.-Şafak Sk. - Er Sk. -Salih Tamcı Sk. -İnönü Cd. - Sultan Murat Cd. -Halkalı Cd. -Süvari Cd. -Sefaköy Belediye Metrobüs, -Namık Kemal Cd. - Orkide Sk. -Hayırlı Cd. -Dr.Ali Demir Cd. -Malazgirt Cd. -Değirmenbahçe Cd. -29 Ekim Cd. -Turgut Reis Sk. -Starcity Outlet Center -Tahsin Tekelioğlu Cd. -Tevfik Bey Mh. -Ana Çocuk Sağlığı


E-5 (Topkapı, Merter, Şirinevler yönü):  Topkapı, Merter, Şirinevler yönünden gelirken "Havalimanı ve İkitelli" tabelasından sapın. Birinci sapağı geçip Yenibosna tabelasından (ikinci sapaktan) girin. StarCity Outlet Center, 50 metre sonra solda. StarCity binasının bir tarafı KOM fabrikasına, diğer tarafı ise Altınyıldız fabrikasına bakıyor.


E-5 (Beylikdüzü, Büyükçekmece, Safaköy yönü): Beylikdüzü, Sefaköy yönünden gelirken İkitelli tabelasından girin. Kuyumcukent'i geçip Yenibosna tabelasından (ilk sapaktan) sağa sapın. 50 metre sonra solda StarCity Outlet Center'ı göreceksiniz.


TEM (Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak, Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönü): Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak, Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönünden gelirken Atatürk Havalimanı tabelasını takip edin. Yaklaşık 2 km. sonra Yenibosna tabelasından (3. sapaktan) girin. Yenibosna tabelasının sağında ALTUR'u, solunda KOM'u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra StarCity Outlet Center karşınıza çıkacak.


TEM (Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönü): Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönünden gelirken Atatürk Havalimanı tabelasını takip edin. Yaklaşık 2 km. sonra Yenibosna tabelasından (3. sapaktan) girin. Yenibosna tabelasının sağında ALTUR'u, solunda KOM'u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra StarCity Outlet Center karşınıza çıkacak.StarCity AVM iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: Köyaltı Mevkii Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi (Altınyıldız Fabrikası Karşısı) Kavak Sokak No:2 Yenibosna/İSTANBUL 

Telefon: (0212) 603 40 40, (0212) 603 40 41

Faks: (0212) 603 40 45

Web: www.starcity.com.tr


StarCity AVM - StarCity Outlet Center
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı