Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sur Yapı Gölbahçe Evleri'nde 275 bin TL'ye!

İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinden sonra Sur Yapı, 150 milyon TL yatırımla Gölbahçe Evleri projesinin yapımına başlıyor..


Sur Yapı Gölbahçe Evleri, Sultanbeyli’de inşa ediliyor. 150 milyon TL yatırımla yükselecek proje 21 dönüm arsa alanına sahip.


Projede daireler bahçe katlı, geniş teraslı dublex dairelerle birlikte farklı metrekarelerde 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı.


Projenin içerisinde 7 bin metrekare göl ve bahçe alanı bulunuyor. Projede lansmana özel indirim ve ödeme fırsatı sunuluyor.


6 blokta toplam 227 konuta yer verilecek Sur Yapı Gölbahçe Evleri'nde göl, bahçe ve çocuklar için özel alanlar dışında ayrıca her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlara yer verilecek. 


Projede 70 metrekare 2+1 daireler,275 bin TL’den satışa sunuluyor.  60 ay vade farksız ödeme fırsatının bulunduğu projede tamamı peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim daha sağlanacak. 


Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede yer alacak. 


Proje, aynı zamanda hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında bulunacak.

 

Gölbahçe Evleri 100 dönümlük üniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alacak. 


Tel: 444 5 787 

Web: http://www.suryapi.com.tr/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com