Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sur Yapı Gölbahçe fiyat listesi!

Gölbahçe Evleri Projesi, Sultanbeyli’de Sur Yapı tarafından inşa ediliyor. 21 dönüm arsa alanına sahip olan projede 6 blokta toplam 227 konuta yer verilecek..


Gölbahçe Evleri Projesi, Sultanbeyli’de Sur Yapı tarafından inşa ediliyor. 21 dönüm arsa alanına sahip olan projede 6 blokta toplam 227 konuta yer verilecek.


150 milyon TL yatırımla yükselen Sur Yapı Gölbahçe'de daireler bahçe katlı, geniş teraslı dublex dairelerle birlikte farklı metrekarelerde 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı.


Sur Yapı Gölbahçe fiyat listesi

Sur Yapı Gölbahçe'de 70 metrekare 2+1 daireler,275 bin TL’den satışa sunuluyor.  


60 ay vade farksız ödeme fırsatının bulunduğu projede tamamı peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim daha sağlanacak. 


Sur Yapı Gölbahçe nerede

Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede yer alacak. 


Proje, aynı zamanda hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında bulunacak.

 

Gölbahçe Evleri 100 dönümlük üniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alacak. 


Sur Yapı Gölbahçe Evleri'nde göl, bahçe ve çocuklar için özel alanlar dışında ayrıca her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlara yer verilecek. Projenin içerisinde 7 bin metrekare göl ve bahçe alanı bulunuyor.Tel: 444 5 787 

Web: http://www.suryapi.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com