Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım kampanyası!

Sur Yapı "Nesiller Boyu Yatırım" kampanyasını başlattı. Bu kampanya ile sektörde bir ilke imza atarak peşin fiyatına vadeli satışlar yapılıyor.


Sur Yapı "Nesiller Boyu Yatırım" kampanyasını başlattı. Bu kampanya ile sektörde bir ilke imza atarak peşin fiyatına vadeli satışlar yapılıyor.


Kampanya dahilinde yüzde 35 peşinat ödemesi yapılıyor. Altıncı ayda yüzde 15, 12, 24 ve 36’ıncı aylarda yüzde 7 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme yapılıyor. Kalan tutarı ise Sur Yapı bünyesinde 48 sabit vade farksız taksite bölünüyor.


Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım kampanyasının geçerli olduğu projeler


Sur Yapı'nın yeni başlattığı Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası Koşuyolu’nda Excellence, Topkapı’da Topkapı Evleri, Kağıthane’de Tempo City, Maltepe’de Yeşilmavi, Ümraniye’de Şehir Konakları,Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projelerinde geçerli. 


Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım kampanyası kapsamında fiyatlar 214 bin TL’den başlıyor. Fiyatlar, konutların lokasyonuna göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor.


Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, inşaat maliyetleri henüz fiyatlara yansımamışken Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası ile konut almak isteyenlere cazip fırsatlar sunduklarını belirterek, “Maliyetlerde ortalama yüzde 22’lik bir artış yaşandı. Ancak sektör henüz bunu satış fiyatlarına yansıtamadı. Bu kampanyayı düzenleyerek konut almak için en uygun zamandan konut alıcılarının yararlanmasını istedik” dedi.


Elmas şöyle devam etti; “2018’in ilk kampanyasını baharın güzel günleriyle birlikte başlatmak istedik. Her yıl bu dönemler doğayla birlikte piyasaların da alışverişin de canlanmasına şahit oluruz. Bu canlılık dönemini baştan yakalayanlar hep avantajlı çıkmıştır. Çünkü canlılığın zirve yaptığı aylara ulaştığımızda fiyatların da yukarı hareket etme cesareti bulur. Bu nedenle Sur Yapı olarak biz ilk olmak ve avantajlarımızdan konut alıcılarını yararlandırmak istedik. Bu kapsamda da konut alıcıları için seçkin lokasyonlarda peşin fiyatına vadeli konut satın alma imkanı sunan ‘‘Nesiller Boyu Yatırım’’ kampanyamızı başlattık. 


Gayrimenkul doğru lokasyonda,doğru fiyatla ve vade fırsatı ile alındığında sadece bugün için değil, nesiller boyu yatırım değeri taşır. Bu düşünceden hareketle tamamen Sur Yapı bünyesinde ödemelerden oluşan pozitif bir kampanya başlattık. Örneğin Semt Bahçekent projemizde 214 bin TL’lik bir konut için 75 bin TL peşinat alınıyor. 6. ay da 32 bin TL, 12, 24 ve 36’ıncı aylarda 15 bin TL vade farksız ödeme alınıyor. Kalan tutar ise yine Sur Yapı bünyesinde vade farksız 48 ay sabit 1.295 TL tutarında taksitlerle ödenebilecek.