Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışa çıktı!

Tahincioğlu tarafından Kağıthane'de inşa edilen Nidapark Ayyıldız projesinde konut satışları başladı. Projede fiyatlar 682 bin TL'den başlıyor..


Tahincioğlu imzası ila Kağıthane'de hayata geçirilen Nidapark Ayyıldız projesi, az katlı yapısı ve yatay mimari ile tasarlandı. Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız'da konutlar satışa çıktı.


Nidapark Ayyıldız projesinde daireler 682 bin TL ile 2 milyon 660 bin TL aralığında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışa çıktı!


Toplamda 95 daire ve 10 ticari üniteye yer verilen Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız projesi 3 bodrum kat + zemin kat + asma kat + 1.2.3.4. kat ver çatı arası katı olarak yükseliyor.


Nidapark Ayyıldız projesinin giriş katında, mağaza ve dükkanlara yer veriliyor. Projede 61 adet 1+1 daire, 10 adet 2+1 daire, 12 adet 2,5+1 daire, 9 adet 3+1 daire ve 3 adet 4+1 daire yer alıyor. 


Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışa çıktı!


Nidapark Ayyıldız, Kağıthane'nin en merkezi konumda, metro istasyonun hemen yanında, Cendere Caddesi ve Develi Caddesi arasında yer alıyor.


Projede açık yüzme havuzu, fitness, soyunma odası, sauna alanları, kış bahçesi, iç avlu, süs havuzu ve teras oturma alanları bulunuyor.


Nidapark Ayyıldız iletişim:

Web: http://www.nidaparkayyildiz.com

Tel: 444 4 846