Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tahincioğlu'nun mağazaları yakında satışta!

Tahincioğlu Gayrimenkul, bünyesinde yer alan mağazaları büyük fırsatlar ile satışa çıkarıyor. Satış ihalesi yakında yapılacak..


Tahincioğlu Gayrimenkul, bünyesinde yer alan mağazaları büyük fırsatlar ile satışa çıkarıyor. "İlk bilen kazanır" sloganıyla satışa sunulan Tahincioğlu'nun mağazaları Küçükyalı, Ataşehir, Kağıthane ve Bomonti projelerinde yer alıyor.


Ön talebin toplandığı Tahincioğlu mağazalarında satış için ihale tarihi henüz belirlenmedi. 


Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı:


Tahincioğlu


Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı, 1.159 daire, 769 ofis ve 82 ticari birimden meydana geliyor. Maltepe Küçükyalı bölgesinde yükselen projede daire teslimlerinin 2020 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 


Tahincioğlu Nidakule Ataşehir:


Tahincioğlu


Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Tahincioğlu Ataşehir Nidakule projesi 190 adet ofis, 21 adet ticari alan ve 1 adet konferans salonundan meydana geliyor. 

 


Nidapark Ayyıldız Kağıthane:


Tahincioğlu


Tahincioğlu'nun Kağıthane'de hayata geçirdiği Nidapark Ayyıldız projesi lüks rezidans daire ve cadde dükkanlardan meydana geliyor. 


Tahincioğlu Nidapark Bomonti:


Tahincioğlu


İstanbul Şişli Bomonti'de hayata geçirilen Tahincioğlu Nidapark Bomonti projesinde 536 konut, 102 ofis ve 12 mağaza bulunuyor. Projede teslimlerin 2020 yılında yapılması planlanıyor. 


Nidapark Bomonti projesi, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan olarak beş bölümden meydana geliyor. 


Tahincioğlu iletişim:

Tel: 444 4 846 

Web: www.tahincioglu.com