Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tarsus Park Konutları basına tanıtıldı!

Kulak İnşaat, Tarsus’ta Tarsus AVM’nin hemen yanında yapımına başlanan Tarsus Park Konutları'nı iftar yemeği eşliğinde tanıtımını gerçekleştirdi.


Kulak İnşaat, Tarsus’ta start verdiği Tarsus Park Konutları'nı iftar yemeği eşliğinde tanıtımını gerçekleştirdi. 


Tarsus Müftüsü Hayri Erenay’ın duasıyla başlayan iftar yemeği öncesi davetlilere bilgi veren Kulak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Tarkan Kulak, “Tarsus Park Konutları’nı, bulunduğu bölgeyi cazibe merkezi haline dönüştürecek önemli bir yatırım olarak görüyoruz” dedi. Türkiye’nin köklü inşaat firmalarından biri olan ve 74 yıllık tecrübesinde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok sayıda projeye imza atan Kulak İnşaat A.Ş., Tarsus Park Konutları projesinin startını verdi. 


Tarsus AVM’nin hemen yanında yapımına başlanan proje, 13 blok, 456 Konut ve işyerlerinden meydana geliyor. Farklılık gösteren sosyoekonomik durumlar gözetilerek, her bütçeye uygun alternatifin yer aldığı projede, 2+1, 3+1, 4+1 ve dublex olmak üzere 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. “Bu proje Tarsus’a değer katacak” sloganıyla lansman çalışmaları yapılan Tarsus Park Konutları’nın 30 ayda tamamlanması planlanıyor. 


Web: http://kulakco.com.tr


Adana Beş Ocak Gazetesi