Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tekin Ağırman kimdir?

Mimar Tekin Ağırman, 11 Şubat 2015 tarihinde vefat etti. Peki, Tekin Ağırman kimdir? Hayatı boyunca hangi işlerde görev aldı?


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Tekin Ağırman kimdir? Tekin Ağırman, 06 Şubat 1969 doğumlu. CHP Tuzla Eski İlçe Başkanı olan Tekin Ağırman, mimardır. Tekin Ağırman, Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. 


Tekin Ağırman, Türk sanat müziği sanatçısı Özlem Ağırman'ın da eşidir. Tekin Ağırman, 11 Şubat 2015 tarihinde vefat etti.


Öz&Tek Ağırman Mimarlık

1999 yılında Tuzla ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.  Gerek yatırımcı,gerekse işlevleri açısından üst düzeyde deneyimi olan ve buna bağlı olarak danışmalık hizmetleri veren şirket; 


Tasarım ve geliştirme yeteneklerini inşaat taahhütleriyle bütünleştirip deneyimli kadrosuyla, projeyi konsept aşamasından teslimine kadar kontrol altında yürütüp, kaliteli,güvenilir,  hizmet vermeyi prensip edinmiştir.


Müşterilerin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler üreterek planlama süreciyle birlikte mimari,tasarım ve uygulama alanlarında beklentilere cevap verir.


İletişim bilgileri:

Adres: Yayla mah. Şinasidural cad. 

Öz-Tek Tuzla Evleri C Blok No:18 Kat:1 D:3 Tuzla /İST

Telefon: +90 216 446 23 56-57

Fax: +90 216 446 22 93

Email: info @ oztekagirman.com.tr