Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Teknik Yapı Kartal'da kentsel dönüşüm projesinin detayları belli oldu!

Teknik Yapı tarafından Kartal'da, eski Tekel Fabrikası’nın yanında yükselecek yeni konut projesinin detayları belli oldu..


Teknik Yapı'nın Kartal'da Orhantepe Mahallesi Cevizli bölgesinde, eski Tekel Fabrikası’nın yanında inşa edeceği yeni projenin detayları belli oldu. Proje,  222 milyon 300 bin TL yatırım bedeline sahip.


Kentsel dönüşüm projesi olarak planlanan proje için öncelikle parsel üzerindeki 24 bloklu Yücel Sitesi yıkılacak. Hafriyat çalışması her blok için ayrı ayrı yapılacak olup, hafriyat işlemleri 1 yıl içerisinde tamamlanacak.


Toplam 990 konut ve 17 ticari alandan meydana gelecek proje 20 bin 972,40 metrekarelik açık alan üzerinde toplam 156 bin metrekare

inşaat alanına sahip.


Projedeki daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.


Projede konut alanı 99 bin 513 metrekare olarak belirlendi. Projedeki dükkan alanı ise 2 bin 635 metrekare olarak tespit edildi. 


Proje kapsamında spor salonu ve açık yüzme havuzu gibi alanlardan meydana gelecek sosyal tesis bulunacak. 20 açık otopark, 1.485 kapalı otopark yer alacak. 


Projede daire teslimlerinin 3 yıl içinde gerçekleşmesi planlanıyor.Web: http://www.teknikyapi.com/Projeler/Gelecek-Projeler/Yucel-Sitesi

Tel: 444 10 08


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com