Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Teknik Yapı Uplife Kadıköy projesi geliyor!

Teknik Yapı, Ataşehir’de Uphill Court ile başlayan ‘Up’ markasını Fikirtepe’ye Uplife Kadıköy ile taşıyor. Projede 850 konut olacak..


Teknik Yapı, Ataşehir’de Uphill Court ile başlayan ‘Up’ markasını Fikirtepe’ye Uplife Kadıköy ile taşıyor. Bölgedeki Concord İstanbul’u teslim etmeye hazırlanan şirket, Uplife Kadıköy adını verdiği projeyle 850 konut daha inşa edecek.


Teknik Yapı, ‘Up’ markasını fikirtepe’ye taşıyor. Ataşehir’de Uphill Court projesi ile doğan ve Kartal’da Uplife Park, Uprise Elite, Uprise Terasevler, Uptwins, Upcity Flats, Upcity Residence projeleriyle marka gücünü pekiştiren UP serisi, şimdi Uplife Kadıköy ile Fikirtepe’de yeniden hayat buluyor. Fikirtepe’de başlayan kentsel dönüşüm sürecine 5 ayrı ada ile katkıda bulunan Teknik Yapı, bölgede ilklere imza atan Concord projelerinin ardından Uplife Kadıköy projesi için teklif toplamaya başladı. Yaklaşık 21.5 dönüm arsa üzerindeki iki imarlı adadan oluşan ve 1170 rezidans ve 15 ticari üniteden oluşan Concord İstanbul projesinin sonuna gelindiğini hatırlatan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, şunları söyledi: “Yüksek kalite ve kazançlı yatırımın simgesi olan Up serisine başladık. Fikirtepe’de 5 ada ile görüşmeye başlamıştık. Bunlardan ilk ikisini Concord ismiyle satışa sunduk ve teslime hazır hale getirdik. Projenin ilk etabını oluşturan 617 rezidansın satışı tamamlanırken daire teslimlerini bu yılın sonunda yapmaya başlayacağız. Toplam 553 daire ve 10 ticari üniteden oluşan ikinci etaptaki rezidans dairelerin 2017 sonunda teslim edilmesini öngörüyoruz. Şimdi üçüncü ada olan, yaklaşık 850 daire ve 20 ticari üniteden oluşan Uplife Kadıköy için talep topluyoruz. Concord İstanbul’da olduğu gibi yine net/brüt metrekare avantajı ve buna bağlı olarak uygun fiyatlarla satışa çıkacağız. Lansmanını aralık ayında yapmayı planlıyoruz.”http://www.uplifekadikoy.com/