Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tem Avrasya, MIPIM 2018'de boy gösterecek!

Fuzul Yapı'nın TOKİ ile hasılat paylaşım modeliyle Gaziosmanpaşa'da geliştirdiği Tem Avrasya yarın Fransa'nın Cannes şehrinde kapılarını açacak MIPIM 2018 Uluslararası Gayrimenkul, Emlak ve Yatırım Fuarı'na katılıyor.


Tem Avrasya yarın  Fransa'nın Cannes şehrinde kapılarını açacak MIPIM 2018 Uluslararası Gayrimenkul, Emlak ve Yatırım Fuarı'na katılıyor.


Fuzul Yapı'nın TOKİ ile hasılat paylaşım modeliyle Gaziosmanpaşa'da geliştirdiği TEM Avrasya projesi fuarda boy gösterecek.


Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) organizasyonuyla fuar alanında kurulan çadırda, Türkiye’nin marka şehirleri ve marka projelerinin yer alacağını ve hep birlikte yabancı yatırımcıları Türkiye’ye davet edeceklerini söyledi.


Zeki Akbal, "Türkiye'nin MIPIM 2018'de bin 600 metrekarede 250 kuruluş ve 700'e yakın kişi ile temsil edilmesi bekleniyor. Biz de fuarda bir taraftan projelerimizi tanıtacağız, diğer taraftan Türk vatandaşı olabilme potansiyeline sahip yabancı yatırımcılara, ülkemizdeki yatırım avantajlarını anlatacağız" diye konuştu.


Tem Avrasya, MIPIM 2018


612 daireden meydana gelen TEM Avrasya projesinin yüzde 50'sinin satışı gerçekleşti. Akbal, "Projemizi tanıtırken, ’Biz ne sadece Avrupalıyız, ne de sadece Asyalıyız. Biz daha fazlasıyız’ diyoruz. Bu mesajımızı Avrupa’nın önemli bir merkezinde ziyaretçilerimize de vereceğiz. Çünkü TEM Avrasya Konutları, Avrupa ve Asya’yı birleştiren TEM’in hemen yanı başında yükseliyor. Yatırım değeri oldukça yüksek bir lokasyonda konumlanan ve gelecek yılın ortasında teslim edeceğimiz TEM Avrasya Konutları hem yabancı yatırımcılar hem de gurbetçiler için fırsatlar sunuyor" dedi.


MIPIM 2018 Fuarı ile açıklama yapan Akbal, "Profesyonel fuar ziyaretçileri, özellikle İstanbul’la ilgili merak ettiği bir konuya bu fuarda cevap bulacak. Fuzul Yapı olarak İstanbul’un farklı lokasyonlarında geliştirdiğimiz projelerle ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam ederken, MIPIM 2018’ in bizlere yeni fırsatlar sunacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.


Web: http://temavrasya.com/


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, Anneler günü konut kampanyaları