Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tema İstanbul Bahçe'de metrekaresi 5 bin 200 TL'ye!

Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’un 2. Konut Etabı “Bahçe” nin lansman toplantısı bugün yapıldı..


Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’un 2. Konut Etabı “Bahçe” bugün lanse edildi.

 

Lansmana Tema İstanbul Genel Müdürü Aydın Ayçenk, Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Kantur&Akdaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur ve Öztaş Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Kanıtoğlu katıldı. 


Toplam 363 konutun yer aldığı “Tema İstanbul Bahçe” etabında projede lansman dönemine özel dairelerin metrekaresi 5 bin 200 liradan başlıyor.


Atakent’in en gözde projesi olarak konumlanan “Tema İstanbul Bahçe”de; büyüklükleri 79 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.


Toplamda 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerinde, 500 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirilen projedeki dairelerin 30 Haziran 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.

 

Hızla büyüyen ve sanayileşen İstanbul’da çocukların güvenliği ve sosyal olanakları her geçen gün azalırken, 2. Etapta hayata geçirilecek olan Tema World eğlence parkıyla hem çocuklar hem de çocukluğunu yaşamak isteyen yediden yetmişe herkes tüm gün eğlenme fırsatı bulabilecek.

 

Yılda 20 milyon ziyaretçinin ziyaret etmesi planlanan Tema World eğlence parkının 2020’de faaliyete geçmesi planlanıyor.

 

http://www.temaistanbulbahce.com/

0212 970 0000