Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tempo City'nin yüzde 20'si 1 haftada satıldı!

Sur Yapı tarafından, Kağıthane Cendere yolunda konumlandırılan Tempo City'nin yüzde 20'si 1 haftada satıldı..


Sur Yapı'nın, Kağıthane Cendere yolunda hayata geçirdiği Tempo City projesine tüketiciden yoğun talep geldi. 1 hafta önce satışa çıkan konutların yüzde 20'si satıldı. 200 milyon liralık yatırımla yapımına başlanacak 36 bin 500 metrekare üzerine inşa edilen projede, iki blokta toplam 217 rezidans dairesi bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1'den oluşan rezidanslar 61-193 metrekare arasında değişiyor. Projede ayrıca 17 adet de ticari alan içeriyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Kağıthane bölgesinde konut ihtiyacı bulunduğunu belirterek, "Tempo City projemizin enerjisi tuttu. Vatandaş tarafından da hem proje hem de kat planları beğenildi. Daha ilk haftadan konutların yüzde 20'sini sattık" dedi. Maliyet artışlarının konut fiyatlarına henüz yansımadığı için ev almanın tam zamanı olduğunu dile getiren Elmas, "Konutta başlatılan seferberliğe tüketicinin ilgisi de yoğun. Özellikle oturum için vatandaş geniş dairelere talep gösteriyor. Faiz oranlarının da 120 ayda yüzde 0.45 olması büyük fırsat" şeklinde konuştu.


EK İSTİHDAM SAĞLIYORUZ

Kağıthane Cendere Caddesi'nin ise çok sayıda firma tarafından tercih edilen ve gelişmeye devam eden bir konumda olduğunu vurgulayan Elmas, şöyle devam etti: "Bölgeye 2013'te Axis Kağıthane AVM projemizle girmiştik. Bu kez de bir konut projesini bölgeye kazandırıyoruz. Tempo City'i Axis Kağıthane AVM'mizin yanı başında inşa ediyoruz. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın da çağrısına ayak uydurarak Tempo City ile 2017'de ilk ek istihdamımızı sağlamış olacağız."


ULAŞIMIN MERKEZİNDE

Projenin 2018 başında açılması planlanan Kabataş-Mahmutbey Metro Hattı'nın Kağıthane metro durağına 700 metre mesafede yer aldığı belirtilirken, bağlantı yolları ile Levent ve Mecidiyeköy'e 5 dakika, yeni açılan tünellerle Beşiktaş ve Dolmabahçe'ye 10 dakika mesafede bulunduğu ifade edildi. Ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve üç katlı tüpgeçit gibi ulaşım seçeneklerinin hızla geliştiği bölgede bulunan Tempo City'nin Çağlayan'a 1.5 km ve Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 2.9 km uzaklıkta, TEM'e 5, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşılabildiği kaydedildi.


0 PEŞİNAT 0 FAİZ

Sur Yapı tarafından hazırlanan 'Olur Olur Bal Gibi Olur' kampanyası Tempo City projesini de içeriyor. Buna göre, projede, sıfır peşinat, sıfır faizle 60 ay vade farksız ödeme seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra projede 10 yıl için 0.45 vade, 15 yıl için 0.74 vade ve 20 yıl için 0.79 vade seçenekleri de sunuluyor. Sur Yapı, kampanyaya ek lansmana özel peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim uyguluyor.


Sabah


http://kagithane.suryapi.com.tr/