Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tepe Home

Bilkent Holding bünyesinde faaliyet gösteren mobilya ve dekorasyon ürünleri markası. Tepe Home, bugün 30 mağaza ve 110.000 m2’i aşan satış alanıyla faaliyet gösteriyor.Tepe Home

Tepe HomeTepe Home markasının tarihçesi nedir?


Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir.Bugün kaç Tepe Home mağazası bulunuyor?


Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 30 mağaza ve 110.000 m2’i aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir.  Tepe Home’un faaliyet gösterdiği mağazaların 7’sı İstanbul’da, 2’si Ankara’da, birer tanesi ise İzmir,İzmit,Adana, Antalya,Alanya,Batman, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Uşak,Kayseri, Konya, Mardin, Trabzon, Samsun, Kütahya, Nevşehir,Van ve KKTC Lefkoşe’de işletilmektedir.


Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.Tepe Home ürün grupları neler?


Tepe Home mağazalarındaki ürün grupları şöyle; oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, aksesuar, bahçe, Tepe ofis ve Tepe mutfak…Hangi ürün grubunda, neler var?


Tepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer almaktadır. Bir evin veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider zincir marka; mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere binlerce çeşit ürünü mağazalarında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Mobilya ürün grubu; oturma takımları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, gömme dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır. Tepe Home, mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmekte ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten diğer yerli ve yabancı tedarikçilerle de anlaşmaları bulunmaktadır.

 

Aksesuar ürün grubu ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, tekstil, banyo aksesuarları, aydınlatma ve halı gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tepe Home, aksesuar ürünlerini alanında tanınmış, belli bir kaliteye sahip yerli ve yabancı üreticilerden tedarik etmektedir.

 

Tepe Home mağazalarında ortalama 40.000 çeşit ürün teşhir edilmekte ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir.   Tepe Home mağazalarında  her zaman yeni trendlere uygun ürünler sergilenmekte, böylece müşterilerin ilgisi sürekli olarak canlı tutulmaktadır.

 


Tepe Home üretim tesisleri nerededir?


Tepe Home mobilyalarını kendi üretim tesislerinde üretmektedir. Ankara ve Eskişehir'de toplam 104.400 metrekare kapalı alana sahip iki üretim tesisine sahip olan Tepe Home, modern teknolojiyle, çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretim yapmaktadır.

 

Tepe Home üretim tesisleri, mobilyayla ilgili her türlü ham madde ve malzemeyi kullanabilecek ve işleyebilecek donanıma ve altyapıya sahiptir.

 

Tepe Home üretim tesislerinin esnek üretim yapısı sayesinde, özellikle döşemeli ürünlerde, müşterilerine çok farklı seçenekler sunulabilmektedir. Müşteriler, Tepe Home mağazalarında sergilenen yüzlerce koltuk modeli ve kumaş arasından diledikleri kombinasyonu kurabilmekte ve bu ürünler,  çok kısa bir sürede üretilerek müşteriye teslim edilmektedir. Ülkemizde bu derece müşteri odaklı bir hizmet sunan başka bir mağaza zinciri bulunmamaktadır.

 


Tepe Home, 2013 hedefleri nelerdir?


Tepe Home’da gerek yurt içi gerekse yurt dışı mağazalarının sayısının arttırılmasına yönelik çalışmalar yoğun bir biçimde sürdürülmektedir. Haziran 2013 itibariyle 30 adet olan mağazanın 2013 sonunda 35’e ulaşması hedeflenmektedir.


Tepe Home,  2013 yılında “Müşteri Memnuniyeti Alanında En İyi Yöneten Şirket” hedefi doğrultusunda hızla ilerlemekte ve tüm çalışmaları yürütmektedir.

 


Tepe Home, müşterilerine hangi hizmetleri veriyor?


Etkin bir lojistik yapılanması bulunan Tepe Home, mobilya ürünlerini müşterilerin evine ücretsiz olarak sevk etmekte ve bu ürünlerin montajı hizmetini de yine ücretsiz olarak vermektedir. Tüm ürünler, mağaza ve depolar tarafından otomasyon sistemleri çerçevesinde teslim alınmakta ve sevk edilmektedir. Her ay yaklaşık 13.000-15.000 adrese mobilya sevk edilmekte ve bu ürünlerin montajı gerçekleştirilmektedir.

 


Tepe Home’un sahibi olduğu ödül ve sertifikalar hangileridir?


• Perakende Güneşi Ödülleri, En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü, 2005


• TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi SertifikasıTepe Home’da hangi markalar bulunuyor?


HEDİYELİK: Clayre & Eef, IHR Ideal Home Range, Green Gate


MUM: Yankee Candle


BANYO: Karaca Home, Sarev, Taç, İrya, Ecocotton, Soft Cotton, Hateks.


AYDINLATMA: Massive, Phillips.


PİŞİRİCİLER: Lava, Cem, Hecha, Korkmaz.


MASA ÜSTÜ GRUBU: Porland, Paşabahçe, Korkmaz.


SALON: Sarev, Taç, Vanelli.


YATAK ODASI: Karaca Home, Sarev, Taç, Ecocotton, Apex Halı, Vanelli.


HALI: Apex Halı, Saray Halı, Step.En yakın Tepe Home mağazası nerede?


Tepe Home


İstanbul - Ataşehir

Adres:   Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:23-25 34750 (HASTANELER BÖLGESİ), Ataşehir/İstanbul 

Santral Telefonu:    0 216 576 73 35   

Müşteri Hattı:    444 6 999

Açılış Saati:    10:00 

Kapanış Saati:    20:00 (Haftasonu 21:00)

Haftanın her günü açıktır.


Nasıl Ulaşabilirsiniz?:  Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:23-25 34750 (HASTANELER BÖLGESİ,Şifa hastanesi devamı.), Ataşehir/İstanbul Ankara - Bilkent (Bilkent Center AVM)

Adres:    Bilkent Center AVM, Ortadoğu Mahallesi, No:16, 06800, Bilkent/Ankara

Santral Telefonu:    0 312 266 12 60

Müşteri Hattı:    444 6 999

Açılış Saati:    10:00

Kapanış Saati:    22:00

Haftanın her günü açıktır.


Nasıl Ulaşabilirsiniz?: Bilkent’te, Bilkent Center’da bulunan mağazaya ulaşmak için; özel aracınız ile gelmeyi tercih ederseniz, Eskişehir yolu üzerinde bulunan Bilkent kavşağından, Bilkent yönüne dönmelisiniz. Bilkent Üniversitesi’ne yaklaşınca Bilkent Center’i görebilirsiniz. Ümitköy ya da Konutkent yönünden geliyorsanız, Eskişehir yolu güzergahını takip edebileceğiniz gibi, İncek-Ümitköy yolunun Beytepe Evleri sapağından sola dönüp Beytepe köyü yönüne ilerleyerek, köyün içinden hiçbir yere sapmadan yolu takip ettiğinizde Bilkent Center’in arka girişine ulaşabilirsiniz. Oran ve Gölbaşı yönünden gelmeyi tercih ederseniz yine bu yolu kullanabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile ulaşmak isterseniz; Kızılay Güvenpark’tan kalkan Bilkent otobüslerine binebilirsiniz, minibüs ile gelmeyi tercih ederseniz, Denizciler Caddesi’nden ya da Sıhhiye Köprüsü üzerinden Bilkent minibüslerine binebilirsiniz.İzmir - Balçova

Adres:    Balçova Kipa AVM, Mithatpaşa Caddesi, No:1462, Kat:-2B/4, 35100, Balçova/İzmir

Santral Telefonu:    0 232 277 26 95

Müşteri Hattı:    444 6 999

Açılış Saati:    10:00

Kapanış Saati:    22:00

Haftanın her günü açıktır.


Nasıl Ulaşabilirsiniz?: Balçova Kipa Alışveriş Merkezi’ndeki mağazaya şehir merkezinden ve diğer bölgelerden özel aracınızla gelmek isterseniz, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir ve Çiğli yönünden Altınyol ve şehiriçi sahil yolunu kullanarak ya da otobanda (şehiriçine hiç uğramadan) Buca sapağından Çeşme otobanına dönerek ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile gelmek isterseniz, Konak üzerinden Balçova’ya veya vapurla Üçkuyular-Balçova’ya ulaşabilirsiniz.  Eskişehir

Adres:    Üniversite Cad Ünverdi Plaza No:65 Eskişehir

Santral Telefonu:    0 222 325 01 41

Müşteri Hattı:    444 6 999

Açılış Saati:    08:30

Kapanış Saati:    20:00

Haftanın her günü açıktır.


Nasıl Ulaşabilirsiniz? : Üniversite caddesinde bulunan mağazaya ulaşmak için özel aracınızla gelmeyi tercih ederseniz mağaza Anadolu Üniversitesi ve ESPARK AVM arasında yer almaktadır. Mağazadaki otoparkı, müşterilere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Tramvay ile ulaşımı tercih ederseniz, mağaza "Anadolu Üniversitesi Tramvay Durağı" nın tam karşısında yer almaktadır.Antalya

Adres:   Sarısu Mah. Akdeniz Bul. No:624 Kemeryolu / Antalya

Santral Telefonu:    0 242 311 92 00

Müşteri Hattı:    444 6 999

Açılış Saati:    10:00 (Pazar günleri 12:00)

Kapanış Saati:    20:00 (Haftasonu: 20:00)

Haftanın her günü açıktır.


Nasıl Ulaşabilirsiniz?: Muratpaşa , Metin Kasapoğlu Caddesinde bulunan mağazaya ulaşmak için; özel aracınız ile gelmeyi tercih ederseniz; Konyaaltı,100.Yıl,Doğu Garajı istikametlerinden gelirken, Burhanettin Onat Caddesi üzerinden ilerleyerek Dedaman Otele gelmeden bir önceki ışıkların sol tarafında Metropol Çarşı yada Kırmızıgül Çiçekçiliğin yanında yer almaktadır.Toplu taşıma araçları ile gelmek isterseniz tabelasında Dedeman yazan araçları kullanarak mağazaya ulaşabilirsiniz. Antalya

Tepe Mutfak:   GUNEY DEK.TIC.LTD.STI.

Adres:   Fener Mah. Bülent Ecevit Bulv.37/2(Laura Avm'den 500 mt Doğu da) Lara / Antalya

Telefon:    0 242 324 11 67

Faks:    0 242 324 32 55 Diyarbakır

Adres:    Diclekent Bulvarı, Metropol Kavşağı, Odak Sitesi Altı, Kayapınar Beldesi / Diyarbakır

Santral Telefonu:    0 412 257 67 91-92-93

Müşteri Hattı:    444 6 999

Açılış Saati:    10:00

Kapanış Saati:    20:00 (Haftasonu 20:00)

Haftanın her günü açıktır.


Nasıl Ulaşabilirsiniz?: Dolmuş ve otobüs ile Diclekent Bulvarı’ndan geçen tüm araçlarla gidilebilir. Araçla gidebilmek için Urfa yolundan Diclekent Bulvarı’na girilir ve sağa sola sapmadan yaklaşık 3 km sonra solda mağazaya ulaşılabilir. Mağazaya şehir dışından gelecek müşteriler, yeni açılan 75 kilometrelik Urfa yolunu Elazığ yoluna bağlayan çevre yoluna girilir ve Diclekent sapağından şehre girilir 300 metre sonra sağda mağazaya ulaşılabilir. 


Tüm satış noktalarını görmek için tıklayın!Tepe Home iletişim bilgileri nelerdir?


Müşteri Hattı: 444 6 999


Tepe Home Genel Merkez

Adres: Beytepe Köyü Yolu No:5 06800 Bilkent-ANKARA

Tel: 0 312 266 56 27

Faks: 0 312 266 56 28

Projeli işler için 0312 266 47 80'i arayabilirsiniz.

Web: http://www.tepehome.com.tr/anasayfaÖnerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura