Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TES Gayrimenkul

Sharman Zekeriyaköy projesini hayata geçiren TES Yapı’nın iştirakidir. TES Gayrimenkul, inşaat firmalarına gayrimenkul geliştirme hizmetleri vermektedir. 

TES Gayrimenkul hangi alanlarda faaliyet gösteriyor? TES Yapı iştiraki olan TES Gayrimenkul, firmalara lokasyon seçimi, arazi geliştirme süreci, gelişen bölgelerin takibi, pazar analizi, arz-talep analizi, fizibilite, imar mevzuatı, konut kredileri ve finansal süreçlerin yönetimi, sözleşme yönetimi, gayrimenkul hukuku, müşteri ilişkileri yönetimi, teslim stratejileri, varlık yönetimi  ve dizayn yönetimi konularında hizmet veriyor. TES Gayrimenkul geliştirdiği projelerde bölgesel ve uluslararası bilgileri eksiksiz analiz ederek global ölçekte değer yaratan bulunduğu bölgede lider gayrimenkul geliştirme firması olmayı amaçlamaktadır.TES Gayrimenkul’ün en önemli tecrübesi nedir?Başta konut olmak üzere, alışveriş  merkezi, ofis fonksiyonlarını birlikte içeren "miks use" proje geliştirme süreçlerini defalarca yürütmüş olması TES Gayrimenkul’ün en büyük avantajıdır. TES Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen konut projesi hangisidir?Sharman Zekeriyaköy: Mart 2013 itibariyle Sharman Zekeriyaköy'de birinci etabın iskan onayı alındı. Birinci etapta az sayıda villa kaldı. 2. Etapta sınırlı sayıdaki dubleks için geçerli fırsatlar şöyle:  3+1, 138 m2 bahçe dubleksinin fiyatı 590,000 TL, 3+1, 155 m2 çatı dubleksinin fiyatı 590,000 TL.


Bu etabın teslim tarihi Ağustos 2013. Projede tüm villa ve bahçe dublekslerinin kendi kullanımlarına ayrılmış bahçeleri bulunuyor.TES Gayrimenkul
Sharman Zekeriyaköy


Sharman Zekeriyaköy projesi TES Gayrimenkul tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de “Doğal” Olarak İstanbul sloganı ile hayata geçiriliyor.


Proje kapsamında; yüzme havuzu, fitness salonu, şelaleler, toplantı ve kapalı oyun salonu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar ve otopark yer alıyor. Sharman Zekeriyaköy, Zekeriyaköy’ün merkezinde yer alıyor. Tamamı orman, vadi ve deniz manzaralı bahçe ve çatı dubleksleri ile villalardan oluşan projede, iki etapta toplam 42 bağımsız bölüm inşa ediliyor.


Proje, inşaat sektöründe 25 yılı aşan deneyime sahip Tes Yapı ve iştiraki Tes Gayrimenkul tarafından gerçekleştiriliyor.


Sharman Zekeriyaköy, konumu ile de bir adım önde. Faaliyete geçmiş olan Sarıyer –Çayırbaşı tüneli ile Maslak – Levent bölgesinin 10 dakika uzağında, trafiğe ve şehrin kalabalığına karışmadan Boğaz hattının kıyısında.


British International School’a komşu olan Sharman Zekeriyaköy, İTÜ, Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Işık Okulları, Doğa Koleji, Açı Okulları, Maslak Acıbadem Hastanesi, Amerikan Hastanesi gibi seçkin eğitim ve sağlık kuruluşlarının yanı başında. Zekeriyaköy, İstanbul’un en önemli merkezi iş alanı olan Maslak -Levent bölgesine en yakın düşük yoğunluklu yerleşim alanı. Zekeriyaköy’den Maslak-Levent bölgesine ulaşımı kolaylaştıracak olan Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli tamamlandı. Tünel ile Zekeriyaköy’den Maslak’a ulaşım süresi 10 dakikanın altına düşüyor.


Telefon: 0530 252 28 38 - 0530 762 43 98

Web Adresi: www.sharman.com.trTES Gayrimenkul hangi konut projelerinde yer almıştır?Korupark Konutları – Bursa, Dumankaya Trend – İstanbul, Dumankaya Konsept – İstanbul, Dumankaya Adres – İstanbul, Kayra Park – Ankara, Aytepe Sitesi – İstanbul, Kemer Rose Residence – İstanbul, Geçitpark Konutları – Bursa, Gölbaşı Toki 2. ve 4. Etap – Ankara, Güvengir Toplu Konut Projesi – Ankara, Meer Deprem Konutları – Kocaeli, Emlak Bankası Çerkezköy Konutları – Tekirdağ ve Elmadağ Yeni Yaşam Evleri – Ankara, TES Gayrimenkul’un yer aldığı otel, AVM, fabrika ve üst yapı projeleri hangileridir? Otel Art Bodrum – Muğla, Grand Kartal Otel – Bolu ve Grand Tarabya – İstanbul, CarrefoursaMaltepe Park AVM – İstanbul, UNI Center – Kocaeli, Torun Gıda Bandırma Yağ Fabrikası – Balıkesir, Kütahya Şeker Fabrikası ve İTO Tekstilkent Çevre Düzenlemesi - İstanbul  TES Gayrimenkul iletişim bilgileri neler? Adres : Atlantis AVM B Blok D:10 34912 Kurtköy/İstanbul

Telefon : 90 216 685 12 76

Fax : 90 216 685 10 43

E- Mail : tesyapi@tesyapi.com

Web Adresi: www.tesgayrimenkul.com