Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

The BO Viera projesi satışa çıkıyor!

BESA Grup, Bodrum’un en büyük projesi olacak The BO Viera’yı hayata geçirmeye hazırlanıyor. Projede daireler 2019 yılı sonunda teslim edilecek..


BESA Grup, Bodrum’un en büyük projesi olacak The BO Viera’yı hayata geçirmeye hazırlanıyor.


200 milyon Dolar yatırım ile inşa edilecek The BO Viera projesi 150 dönüm arsa alanı üzerinde yükselecek.


330 adet villa ve rezidansı, 7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı otelden meydana gelen The BO Viera Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alıyor.

 

Küçükbük Koyu’nda konumlandırılan  The BO Viera  projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor. Projenin 2019 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.


The BO Viera ilk etapta  54 adet 5+1 dubleks, 49 adet 3+1 ve 5 adet 2+1 flat rezidans yer alıyor. Proje Bodrum Belediyesi tarafından onaylandı ve inşaat ruhsatı alındı.


The BO Viera Projesi’nin hayata geçirildiği Küçükbük Koyu’nun tam karşısında yer alan Apostol (Küçük Tavşan) Adası’na karşı dünyanın en güzel gün batımları The BO Viera sakinlerinin yaşamına benzersiz bir dokunuşta bulunacak.

 

Alışveriş ve hizmet noktalarının yanı sıra SPA, yüzme havuzları, fitness, restoran ve cafeler, çocuklara özel alan, sahilde beach Club’lar gibi sosyal donatılara sahip The BO Viera’nın güvenlik, temizlik, bahçe bakımı gibi servis hizmetleri BESA Grup’un deneyimli hizmet şirketi tarafından sağlanacak.0 252 313 62 62

http://www.theboviera.com/