Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

The Mandarins Acıbadem'de 570 bin TL'ye!

The Mandarins Acıbadem, detaylarda farklılaşan iç mimari özellikleri, eşsiz İstanbul manzarası ve balkonlu yaşam keyfi ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.


The Mandarins Acıbadem, detaylarda farklılaşan iç mimari özellikleri, eşsiz İstanbul manzarası ve balkonlu yaşam keyfi ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.  Projede yer alan 1+1 ve 2+1 dairelerin büyük çoğunluğunda, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin ise tamamında balkon bulunuyor. The Mandarins Acıbadem’in orta katlarından itibaren panoramik bir İstanbul manzarası gözler önüne seriliyor. Projede ayrıca İstanbul’u kuş bakışı gören geniş bir seyir terası da yer alıyor.    


Unutulan balkonlu yaşamı kent hayatına yeniden kazandıran The Mandarins Acıbadem, her türlü konforun yanı sıra ısıtmalı açık ve kapalı yüzme havuzundan ekstra ses yalıtımlı duvarlara, solar camlardan elektrikli otomobil şarj ünitesine ve fark yaratan concierge hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede çağın mimari anlayışını yenilikçi boyutlarıyla konut sahiplerinin hizmetine sunuyor. 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins Acıbadem'de daire fiyatları 570 bin TL’den başlıyor.


İstanbul'u yaşatan lokasyon

Kadıköy'ün tam kalbinde yer alan The Mandarins Acıbadem, yüksek bir mevkide yer alması nedeniyle kapanmayan bir İstanbul manzarasına sahip bulunuyor. Kafeleri, restoranları, spor salonu ve 32 dükkandan oluşan alışveriş sokağı ile kent yaşamını sakinlerinin ayağına getiren The Mandarins Acıbadem, İstanbul'u yaşatan yaşam merkezi olarak fark yaratıyor.


The Mandarins Acıbadem’den metro 200 metre, metrobüs 100 metre yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Kadıköy Meydanı, Fenerbahçe, Kalamış, Boğaz Köprüsü ve  Marmaray  bağlantısı ise birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Lokasyon avantajı sayesinde The Mandarins Acıbadem sakinlerine kent içinde ulaşım sorunu da yaşatmıyor. 


Web: http://themandarins.com.tr/