Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

The Mandarins Acıbadem'de tapular hemen teslim!

The Mandarins Acıbadem'de ödemenin yüzde 30’u ise dairenin teslimatı sonrasında talep ediliyor. Yaklaşık bir yıldır satışta olan dairelerin yüzde 60’ı satılmış bulunuyor..


Kadıköy’ün gözde rezidans projesi The Mandarins Acıbadem’i hayata geçiren Mandarins Gayrimenkul, kişiye özel ödeme planı ile konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Peşinat miktarı, aylık ödemeler ve ara ödemeler, alıcının ödeme gücüne göre düzenleniyor.


İstanbul’u üst düzey konforla yaşamak isteyenler için tasarlanan The Mandarins Acıbadem, rahat ödeme planıyla da ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kolaylık sağlıyor. Peşinat, aylık ve ara ödemeler alıcıyla beraber kararlaştırılarak kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor. yüzde 5 peşinat imkanı sağlanan projede, yüzde 0,70 faizle 36 aya varan şirket içi vadelendirme yapılıyor. Ödemenin yüzde 30’u ise dairenin teslimatı sonrasında talep ediliyor. Yaklaşık bir yıldır satışta olan dairelerin yüzde 60’ı satılmış bulunuyor.


İki etap olarak tasarlanan ve ikinci etabı 2017’nin başında başlayacak olan The Mandarins Acıbadem’in toplam yatırım tutarı 1 milyar 200 milyon TL’ye ulaşıyor.


2018 Mayıs’ında tamamlanacak olan projede tapular sahiplerine hemen teslim ediliyor. 493 seçkin dairenin yer aldığı, 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin bulunduğu projede daire fiyatları 590 bin TL’den başlıyor.http://themandarins.com.tr/