Titap İnşaat

Hasan Burhan Yücetürk ve Hakkı İhsan Yücetürk tarafından 1978 yılında şahıs şirketi olarak kuruldu. 1994 yılında ise Titap İnşaat adı ile çalışmalarına devam etti. Firma son olarak Çeşme’de Naz Evler projesini hayata geçirdi.


Titap İnşaat nasıl kuruldu?


1978 yılında şahıs şirketi olarak kuruldu. İlk yaptığı projeler genelde devlet ihaleleri oldu. Bu şekilde kamu binalarını hayata geçirdi. Firma, 1994 yılında Titap İnşaat adını alarak çalışmalarına devam etti. Titap İnşaat projeleri arasında Manisa ve Yenişehir İtfaiye Binası çalışmaları da yer aldı.


Titap İnşaat, Hasan Burhan Yücetürk ve Hakkı İhsan Yücetürk tarafından kuruldu.Titap İnşaat


Çeşme-Naz Evler projesinin özellikleri nedir?


İzmir Çeşme’de hayata geçirildi. 19 villadan meydana geldi. Projede bulunan villalar; 2 oda 1 salon ikiz, 4 oda 1 salon havuzlu ikiz ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.  


Projenin dikkat çeken özellikleri arasında; park, peyzaj ve aydınlatma, kazanlı şömine ısıtma tesisatı yer aldı. Naz Evler, kaplıcalara 500 metre, Ilıca Plajı'na 5 dakika, denize 350 metre uzaklıkta konumlandırıldı.Titap İnşaat


Naz Evleri’nin bina özellikleri nedir?


1.Deprem yönetmeliğine uygun

2.İç duvarlarda ısı ve ses izolasyonu

3.Salon ve odalar laminant parke, mutfak ve banyoda seramik zemin

4.Merpenler ve üst hol mermer

5.Salonda kazanlı şömine, üst kata şöminenin ısıtma tesisatı

6.Elektrikli termosifon

7.Mutfak ve Salon Terası

8.Kapılarda motorlu olmak üzere tüm kapı ve pencerelerde alüminyum panjur

9.Balkonda barbekü

10.Merpende yan spot ışıklar

11.Rüzgar gülü manzarası

12.İç kapılar Amerikan panel, sokak kapısı çelik kapı

13.Hazır mutfak

14.Ahşap görünümlü PVC doğrama


Naz Evler’de fiyatlar kaç TL?


2013 Haziran ayı güncellemelerine göre; 2 oda 1 salon daireler 200 bin lira ile 225 bin lira arasında, 4 oda 1 salon daireler ise 330 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Naz Evler’in iletişim bilgileri nedir?


Telefon: 0 532 234 61 99 - 0 532 234 6200

E-Posta: iletisim@titapinsaat.com

Web Adres: www.nazevleri.com


Titap İnşaat iletişim bilgileri nedir?


Adres: Titap  Taahhüt İnşaat Turizm Araştırma Proje San. Tic. Ltd.Adres: 857 SK. NO:3/510 Salihağa İş Hanı Konak/İzmir

E-Posta: iletisim@titapinsaat.com

Tel: +90 232 484 54 69 | Fax: +90 232 441 68 97 
Facebookta Paylaş Tweetle

Etiketler:

Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır?

Aile konutu paylaşımıAile konutu ve ev eşyalarını talep şartları nelerdir? Aile konutu, mal rejimlerine göre nasıl paylaştırılır? Evliliğin iptali veya boşanma halinde aile konutu nasıl paylaşılır? Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır? İşte cevapları...

Aile konutu nasıl haczedilebilir?

Aile konutu ve hacizAile konutu haczedilebilir mi? Aile konutuna haciz uygulanmaması için ne yapmak lazım, Aile konutu hangi durumlarda haczedilebilir? Aile konutu nasıl haczedilebilir? İşte cevaplar...

EkBa Holding; Bodrum’da Selen Vadi Konakları’nı inşa eden firma

Ekba Holding  Ekşioğlu ailelerinin kurmuş olduğu firma olan Ekba Holding ,Bodrum Güllük’te Selen Vadi Konakları’nı inşa ederken İstanbul’da Emniyet Müdürlüğü binaları, Anafen Dershaneleri, orduevlerinin restorasyonu, Beyaz Rusya’da konut ve otel inşaatı gibi projeleri gerçekleştirmiştir. Ekba Holding, savunma-bilişim güvenliği ve dış ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.

DOME Mimarlık iletişim bilgileri nedir?

DOME MimarlıkMurat Yılmaz tarafından 1997 yılında, doğa ile uyumlu mekanlar tasarlamak amacı ile kuruldu. 2009 yılından itibaren de uluslararası hizmet vermek adına DOME&Partners adı altında Maslak’ta hizmet vermektedir.