Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Tokat Mahmutpaşa'ya mahalle konağı geliyor!

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, yeni bir mahalle konağı müjdesini daha verdi. Tokat Mahmutpaşa'ya mahalle konağı yapılacak..


Göreve geldiği günden itibaren şehrin iki ayrı bölgesinde yatırımlara hız kesmeden devam eden Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, yeni bir mahalle konağı müjdesini daha verdi.


Başkan Eroğlu özellikle mahalleli bayanların ilgi odağı olan mahalle konaklarından bir yenisinin de Mahmutpaşa Mahallesi’nde hayata geçirileceğini söyledi. Başkan Eyüp  Eroğlu, teknik ekibi ve Mahalle muhtarıyla birlikte Mahmutpaşa Mahallesinde incelemelerde bulundu.


Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu konuyla ilgili olarak; “Mahmutpaşa'da hayata geçireceğimiz Mahalle Konağımız için teknik ekibimiz ve mahalle muhtarımızla birlikte incelemeler yaptık. Tarihi dokuya uygun olarak inşa ettiğimiz mahalle konaklarımızda halkın ayağına hizmet götürüyoruz. İnsanlarımızın evine giderken uğrayacakları, oturup sohbet edecekleri, kitap, gazete okuyacakları, çay kahve içecekleri, günün yorgunluğunu atacakları, mahalleye ait problemlerin saptandığı, muhtarların vatandaşlarla oturup konuşacağı mahalle konaklarımızdan bir tanesini de Mahmutpaşa Mahallemizde hayata geçireceğiz. Mahalle Konaklarımıza gösterilen ilgiden dolayı hemşehrilerimize teşekkür eder, mahallemize şimdiden hayırlı olmasını dilerim.” dedi.Tokat Belediyesi