Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ 14 ildeki 114 arsasını bugün satışa çıkarıyor!

TOKİ, 14 ildeki 114 arsasını bugün satışa çıkarıyor. TOKİ'nin arsa satışı bugün saat 13:30'da Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılıyor.


TOKİ, 14 ildeki 114 arsasını bugün satışa çıkarıyor. TOKİ'nin arsa satışı bugün saat 13:30'da  Ankara   Bilkent’teki merkezinde yapılıyor.


TOKİ Adana, Ankara, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Samsun, Siirt, Tekirdağ, Trabzon ve Van’da toplam 411.151,65 m2 büyüklüğünde 114 adet arsayı (konut, ticaret, özel sağlık, özel kreş-anaokulu, özel eğitim, özel ilköğretim, özel ortaöğretim, bakım ve akaryakıt istasyonu, kentsel servis, konut dışı kentsel çalışma alanları) yaklaşık 407 milyon TL muhammen bedelle açık satıyor.


İhaleye konu olan arsalar;


İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda bakım ve akaryakıt tesis imarlı arsa, özel eğitim ve ilköğretim imarlı arsa ile Kartal’da konut imarlı arsa, İzmir Çeşme’de konut ve ticaret imarlı 10 arsa, Aliağa’da ise konut ve ticaret imarlı 18 arsa, Gaziantep Şehitkamil, Beylerbeyi’nde 5 konut ve 2 kentsel servis arsası, Diyarbakır’da konut dışı kentsel çalışma imarlı arsaları ve merkezi iş imarlı arsası Diyarbakır Yenişehir, Üçkuyu’da 12 adet konut dışı kentsel çalışma imarlı arsa ile merkezi iş imarlı arsa peşin fiyatına bugün satışta. 


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016