Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ 26 ildeki 87 arsayı bugün satıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 26 ildeki 87 arsayı bugün satıyor. Müzayede saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda başladı...
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, Karaman, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Van, Yalova ve Yozgat olmak üzere 26 ildeki 87 arsayı bugün satışa çıkarıyor.


Toplam alanı 993 bin metrekare olan arsalar vadeli olarak açık artırma yöntemiyle yeni sahiplerine kavuşacak.


Vadeli satış bedeli yaklaşık 572 milyon Türk Lirası olarak belirlenen arsalar için peşin ödeme yapmak isteyen alıcılara vadeli satış bedeli üzerinden yüzde 12,5 indirim yapılıyor.


Satışa çıkan arsalar; konut, ticaret, özel eğitim, özel sağlık tesisi, rehabilitasyon merkezi, turizm tesis, akaryakıt istasyonu, konut dışı kentsel çalışma ve gelişme konut+toptan ticaret+sebze hali niteliğine sahip.


Müzayede bugün saat 13:30’da TOKİ’nin  Ankara  Bilkent’teki merkezinde ve  TOKİ  İstanbul Hizmet Binası’nda başladı. Müzayede için ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) canlı olarak yayın yapılıyor.


Satışa ilişkin detaylı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016