Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ 4 ilde 26 arsayı satışa sundu!

TOKİ, Ankara, Diyarbakır, İstanbul ve Kocaeli, illerinde toplam 307 bin 382,63 metrekare büyüklüğünde 26 adet arsayı satışa çıkardı..


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara, Diyarbakır, İstanbul ve Kocaeli, illerinde toplam 307 bin 382,63 metrekare büyüklüğünde 26 adet arsayı satışa sundu.


Muhammen bedeli yaklaşık 319 milyon TL olan arsalar “Açık Artırma” yöntemi ile satılacak. Arsaların nitelikleri şöyle; konut, küçük sanayi sitesi, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma ve akaryakıt imarlı arsalar.


Müzayede 29 Mayıs 2018 tarihinde (Salı günü), saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) canlı yayın yapılacak.

Satışa sunulan arsalar;

 

İSTANBUL

Başakşehir Kayabaşı’nda özel eğitim, özel sağlık, akaryakıt, Gaziosmanpaşa Küçükköy’de konut niteliğinde imarlı arsalar.


ANKARA

Çankaya’da Çayyolu’nda konut, Pursaklar’da konut, Yenimahalle Yakacık’ta küçük sanayi sitesi niteliğinde imarlı arsalar.


DİYARBAKIR

Yenişehir Üçkuyu’da konut imarlı arsalar


KOCAELİ

Gölcük İhsaniye’de konut dışı kentsel çalışma niteliğinde imarlı arsalar.

 

Satışa ilişkin detaylı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.
Satış şartnamesi için tıklayın.Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016