Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ, 54 arsayı satışa çıkardı!

TOKİ, Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Sivas, Trabzon ve Van’da toplam 527 bin 206,76 metrekare büyüklüğündeki 54 adet arsayı satıyor..


TOKİ, Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Sivas, Trabzon ve Van’da toplam 527 bin 206,76 metrekare büyüklüğündeki 54 adet arsayı yaklaşık 663 milyon TL muhammen bedelle “açık artırma” yöntemi ile satışa sundu. Müzayede ise 23 Mart 2017 tarihinde saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak.


Antalya-Muratpaşa’da 40 bin metrekare büyüklüğünde ticaret ve turizm alanı niteliğindeki taşınmaz yüzde 25 peşin 36 ay vade ile satışa sunuldu.


Ankara’da konut, ticaret, küçük sanayi, sanayi ve depolama, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim alanları satışa sunuldu. Yenimahalle ve Gölbaşı’nda konut, Çankaya Alacaatlı’da özel sağlık, kreş, eğitim, ticaret alanları, Yenimahalle Yuva’da konut, ticaret ve küçük sanayi alanları ile Etimesgut Aşağıyurtçu’da özel ortaöğretim alanı peşin olarak, Akyurt’ta sanayi ve depolama alanı ise yüzde 25 peşin 60 ay vade şartlarıyla satışa sunuldu.


Vatan Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016