Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Adana Yüreğir Havutlu AGG başvurular başladı!

Adana Yüreğir Havutlu Mahallesi Alt Gelir Grubu'nda yer alan 187 adet 2 oda 1 salon tipli konutlar için başvuru dönemi bugün başladı..


Adana Yüreğir Havutlu Mahallesi Alt Gelir Grubu'nda yer alan 187 adet 2 oda 1 salon tipli konutlar için başvurular bugün başladı. 


9 Mart 2018 tarihinde sona erecek Adana Yüreğir Havutlu Mahallesi Alt Gelir Grubu başvuruları T. Halk Bankası AŞ. Projenin İlindeki Şubeler tarafından alınacak. Başvuru için 1000 TL'nin ödenmesi gerekecek.


Adana Yüreğir Havutlu Mahallesi'ndeki konutlar için kura 19 Mart 2018 tarihinde çekilecek. 


Kurada ismi çıkan hak sahipleri için sözleşmeler T. Halk Bankası AŞ. Yüreğir / Adana Şubesinde yapılacak. 


Asil hak sahipleri sözleşmelerini 26 Mart 2018 - 06 Nisan 2018 arasında imzalayabilecek. Yedek hak sahipleri ise 16 Nisan 2018 - 25 Nisan 2018 tarihleri arasında sözleşmelerini imzalayabilecek.


BAŞVURU ŞARTLARI: 

1. T.C. vatandaşı olması, 


2. Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması, 


Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir. 


Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç) (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç ) 


3. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, 


Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.


Satış ilanı için tıklayın.

http://www.emlakansiklopedisi.com/d/1519635259.pdf