Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu kura çekilişi 2017!

“Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 2 oda 1 salon nitelikli 14 adet konut için kura çekilişi 13 Mart'ta gerçekleşecek..


“Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 2 oda 1 salon nitelikli 14 adet konut için başvurular 27 Şubat – 03 Mart 2017 tarihleri arasında alındı.


Anahtar teslimli olarak satışa sunulan konutlara Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı tanınacak, ancak bu kişilerin konutları öncelikli olarak kura ile belirlenecek.


En az yüzde 40 Engelli Vatandaşlara konut sayısının %5’i kadar kontenjan ayrılacak ve kura ile hak sahipleri belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte kuraya tabi tutulacaktır. 

Emekli Vatandaşlara konut sayısının %25’i kadar kontenjan ayrılacak ve hak sahipleri kura ile belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte tekrar kuraya tabi tutulacaktır.TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu kura çekilişi 2017!

Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 13 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır.


Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 16 Mart 2017 tarihinden itibaren Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin tüm yetkili Şubeleri’nden geri alabilecektir.
Satış ilanı için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016