Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Bursa Hamitler Evleri başvuruları yarın başlıyor!

TOKİ Bursa Hamitler Toplu Konut Uygulaması kapsamında stoklarda kalan daireler için başvuru dönemi yarın başlıyor..


TOKİ Bursa Hamitler 1.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında stoklarda yer alan 1 adet Standart konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.


3 oda 1 salon tipindeki bu daire 299 bin 18 liradan satılıyor. Konut için başvuru dönemi yarın başlıyor, 31 Aralık'ta son buluyor. Başvurular ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul ediliyor.


Satış ilanı için tıklayın.


TOKİ Bursa Hamitler 1. Etap AGG Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor. TOKİ Bursa Hamitler 1. Etap AGG Evleri için de 19 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında başvurular kabul ediliyor.


Satış ilanı için tıklayın.


TOKİ Bursa Hamitler 2. Etap AGG Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 2 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. 


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 19 Eylül 2016 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın Bursa ili tüm yetkili şubeleri tarafından kabul edilecektir. 


Satış ilanı için tıklayın.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016