Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Çankırı Merkez İnançköy AGG başvuruları başladı!

TOKİ Çankırı Merkez İnaç Köy 571 Konut Projesi kapsamında Alt Gelir Grubu için tarafından inşa ettirilmekte olan 363 konut için başvurular bugün başladı..


TOKİ Çankırı Merkez İnaç Köy 571 Konut Projesi kapsamında Alt Gelir Grubu için tarafından inşa ettirilmekte olan 363 konut satışa sunuluyor. Projedeki daireler 2 oda 1 salon tipinde dizayn edildi.


Çankırı Merkez İnançköy AGG başvuru işlemleri bugün itibari ile başladı. Başvurular 21 Temmuz 2017 tarihine kadar Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin Çankırı İli Şubeleri aracılığında kabul edilecek. 


Projedeki daireler 90 bin 497 lira ile 107 bin 827 lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Konutlar 36 ay sonra teslim edilecek olup, taksit ödemeleri konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacak.


“Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde 07 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.


Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 09 Ağustos 2017 tarihinden itibaren Türkiye Halk Bankası A.Ş. Çankırı ili Şubeleri’nden geri alabilecek.Satış ilanı için tıklayın.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016