Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Çankırı Merkez İnançköy Konutları teslim ediliyor!

2 Temmuz'da başlayan TOKİ Çankırı Merkez İnançköy Konutları için teslim işlemleri sona eriyor...


TOKİ Çankırı Merkez İnançköy Konutları için teslim işlemleri 2 Temmuz'da başladı. TOKİ Çankırı Merkez İnançköy Konutları'nın teslim dönemi bugün sona eriyor. Bugünden itibaren 31 Temmuz'a kadar zamanında gelemeyenler de teslim işlemlerini yapabilecek.


Bu çerçevede ;


1- Konut teslimleri, İdaremiz tarafından hazırlanan ve ilan edilen “Konut Teslim Programı” çerçevesinde Projenin müşavir firması olan Renktaş - Emcan Müşavirlik Mimarlık A.Ş aracılığıyla gerçekleştirilecektir.


2-Konut teslimleri Toplu Konut Şantiyesinde yapılacaktır. Konut alıcıları konut teslim programı çerçevesinde kendilerine bildirilen günde kendi imkanları ile şantiyeye ulaşacaklardır. Konut teslim işlemlerine saat 09:00’da başlanacaktır.


3-İlk dönemsel artış OCAK 2019’da uygulanacak olup, ilk taksitödemeleri ise konut teslimini izleyen ay itibariyle başlatılacaktır.


4- 3065 sayılı KDV kanunu gereğince, teslim işlemi nedeniyle doğan %1 oranındaki KDV tutarı Türkiye Halk Bankası A.Ş. Çankırı Şubesi tarafından tahsil edilecektir; bu aşamada aracı Banka tarafından kesilen KDV faturası konut teslim anında alıcı tarafından müşavir firmaya yetkililerine ibraz edilecektir. KDV bedelinin yatırıldığına dair faturaibraz edilmeden kesinlikle teslim işlemi gerçekleştiril-meyecektir. 


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016