Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu kurası açıklandı mı?

Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu Mahallesi TOKİ Konutları'nda inşa edilen 428 konut için kura çekilişi bugün gerçekleşiyor. Peki, TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu kurası açıklandı mı?


Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu Mahallesi TOKİ Konutları'nda inşa edilen 428 konut için kura çekilişi bugün gerçekleşiyor.


TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu Mahallesi Konutları için kura, Peyas Mahallesi Diclekent Caddesi Kayapınar Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşiyor.


Projede satışa sunulan 2 oda 1 salon dairelere 248 başvuru, 3 oda 1 salon dairelere 421 başvuru, 4 oda 1 salon dairelere ise 41 başvuru geldi. 36 kişinin başvurusu ise çeşitli nedenlerden dolayı iptal edildi.


TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu kurası bugün saat 13.00 itibari ile başladı. Peki, TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu kurası açıklandı mı?


TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu kurası açıklandı mı?

TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu kurası henüz açıklanmadı. TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu kura çekilişi sonuçları açıklandıktan sonra burada yer alacak.


Sözleşmeler ne zaman imzalanacak?


Projedeki dairelerin hak sahibi belirlendikten sonra 17 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında sözleşmelerini imzalayabilecek. Yedek alıcılar ise kalan konutlar için sözleşmelerini 02 – 09 Şubat 2018 tarihinde imzalayacak.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016