Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Edirne İpsala 2.Etap başvuru dönemi başladı!

TOKİ tarafından 171 konutluk Edirne İpsala 2.Etap Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdare stoğunda bulunan 92 adet konut için başvuru dönemi bugün başladı..


TOKİ tarafından 171 konutluk Edirne İpsala 2.Etap Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdare stoğunda bulunan 92 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor.


Konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş.’nin İpsala Şubesi aracılığıyla yürütülüyor.


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları bugün başladı. Başvurular 29 Aralık 2017 tarihine kadar kabul edilecek.


Konut alıcıları, peşinat miktarını 25 Eylül 2017 – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında, T.Halk Bankası A.Ş.’nin İpsala şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacak.


Borç bakiyesi ve aylık taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı, Türkiye İstatistik Kurumunca belirlenen TÜFE ve Yİ-ÜFE oranlarından en düşük olana göre belirlenecek oranda artırılacaktır. İlk taksit ödeme tarihi Konut Teslim tarihini takip eden bir sonraki aydır.


Satış ilanı için tıklayın.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016