Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Elazığ Zafran konutları asil hak sahipleri isimleri!

TOKİ Elazığ Merkez Zafran projesindeki 14 konut için kura çekildi. İşte TOKİ Elazığ Zafran konutları asil hak sahipleri isimleri..


TOKİ Elazığ Merkez Zafran projesindeki 14 konut için başvurular 20-24 Kasım tarihleri arasında alınmıştı. 14 konuta toplam 696 başvuru gelmişti.


TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi Konut Projesi'nde yer alan 2+1 şeklindeki 14 konut için kura çekilişi bugün saat 13:30'da Elazığ Şoförler Odası Düğün Salonunda başladı. 


TOKİ Elazığ Zafran Konutları için kura çekilişi tamamlandı. Kurada 14 asil hak sahibi, 14 yedek isim de açıklandı.


Sözleşme aşamasında ibraz edilecek belgeler: 


1. Başvurulan projenin bulunduğu il nüfusuna kayıtlı olanların kimlik ibrazı yeterlidir. Kayıtlı olmayanlar için Nüfus Müdürlüklerinden alınacak son 1 (bir) yıldır projenin yer aldığı ilde ikamet ettiğini gösterir belge. 


2. Hane halkı gelirinin en fazla net 3.200-₺ olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri, 


Başvuru sahibi evli ise kendisi ve eşinin ayrı ayrı gelirini kanıtlayan belge (tabi olarak çalıştıkları sosyal güvenlik kurumundan çalıştığına dair alınan belge ile maaş bordroları vb.) Başvuru sahibi veya eşi çalışmıyorsa Sosyal Güvenlik Kurumundan çalışmadığına dair belge 


Belge getirmeyenlerin hakları iptal edilecektir. Gerekli görüldüğünde ek belge istenebilecektir.TOKİ Elazığ Zafran konutları asil hak sahipleri isimleri için tıklayın.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016