Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Erzincan Çağlayan teslim işlemleri!

TOKİ Erzincan Çağlayan emeklilere özel 44 daire için teslim işlemleri 8 Ağustos'ta başlıyor, 10 Ağustos tarihinde sona eriyor.


TOKİ Erzincan Çağlayan emeklilere özel 44 daire için teslim işlemleri 8 Ağustos'ta başlıyor, 10 Ağustos tarihinde sona eriyor.


Gayrimenkul Sözleşme İmzalama aşamasında hak sahiplerinden aşağıdaki belgeler istenecek olup, belgelerini ibraz edemeyenler sözleşme haklarını kaybedeceklerdir.


1-İl/ilçe Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge ibraz edecektir.


2-Hane halkı gelirinin en fazla net 3.200 TL (İstanbul ilinde gelir şartı 3.700 TL olarak uygulanmaktadır) olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,


3-Başvuru sahibinin, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi.


4-Başvuru sahibi evli ise kendisi ve eşinden çalışan varsa kendisinin ve eşinin ayrı ayrı gelirini kanıtlayan belgeler (tabi olarak çalıştıkları sosyal güvenlik kurumlarından çalıştığına dair alınan belgeler ile maaş bordroları, maaş belgeleri, vb.)


5-Tapu Kaydı Taahhütnamesi ve gerekli görüldüğünde ek belge istenebilecektir.Teslim programı için tıklayın.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016